Найпотужніший удар по РФ з 2014 року: США підготували “руйнівні” санкції. Але справжнім хуком може стати заборона інвестицій

США підготували для РФ “руйнівні” санкції.

Отже, законопроект про введення проти Росії нових санкцій був представлений на суд капітолійського політикуму. Законопроект, який може стати найпотужнішим ударом по Росії з 2014 року.

Як я вже неодноразово писав, в новому пакеті санкцій, який став наслідком зустрічі Трампа і Путіна в Гельсінкі, будуть введені обмеження щодо банківського сектора РФ, газопроводу “Північний потік – 2” і розпочато слідство у доказу причетності РФ до спонсорування міжнародного тероризму.

Але справжнім хуком може стати заборона інвестицій в Держборг РФ за рахунок якого Росія залучає в свою конвульсірующую економіку валюту. І хоча Мінфін США виступає проти такого роду обмежень, сенатори Марко Рубіо і Кріса Ван Холлене, знову здобувають успіх.

Окремо хотілося б відзначити, що нові санкції зараз йдуть під гаслом “за втручання в президентські вибори США”, хоча це не зовсім так і сенатор Ліндсі Грем напередодні нагадав, що крім відповідальності за свої дії в електоральному процесі штатів, РФ повинна відповісти і за своє втручання в справи України.

Якщо всі розділи даного законопроекту пройдуть узгодження і Трамп їх підпише (а куди він дінеться в нинішніх умовах тотального пресингу) то можна буде сміливо відправляти Путіну листівку з привітаннями у зв’язку з вельми і вельми вдалою поїздкою в Гельсінкі.

Alexander Kovalenko

Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що готує нові санкції.
Адміністрація президента США Дональда Трампа готується ввести санкції проти енергетичних компаній Німеччини та ряду інших європейських країн, які беруть участь в будівництві газопроводу “Північний потік-2”
Як повідомляє видання Foreign Policy, американські чиновники розглядають і інші шляхи блокування проекту “Північний потік-2”, проте більшість ключових фігур в Білому домі схиляються до списку санкцій сценарієм.

Експерти в свою чергу вважають, що введення санкцій посилить напруженість у відносинах між Сполученими Штатами Америки та Німеччиною, в останній країні незадоволені діями Дональда Трампа щодо торгівлі.

“Вони ні перед чим не зупиняться, щоб заблокувати “Північний потік-2″,- повідомив журналістам інформоване джерело.

Раніше Hyser писав про побалакали, і досить: Путіна не будуть запрошувати до США, Дональд Трамп переніс зустріч зі своїм російським колегою Володимиром Путіним на 2019 рік