Справа Савченко: в СБУ продемонстрували гігантський арсенал зброї, вилучений у нардепа. Фото

Досудове розслідування в справі про підготовку терактів, де обвинуваченими виступають Надія Савченко та Володимир Рубан, закінчено. Крапку має поставити судовий процес.

Прес-центр Служби безпеки України опублікував десятки фотографій зі зброєю, яке, згідно з даними слідства, було вилучено у народного депутата Надії Савченко та її спільників.

У четвер, 2 серпня, відбувся брифінг Генпрокурора України Юрія Луценка та першого заступника глави СБУ Віталія Малікова, де було офіційно оголошено про завершення досудового розслідування щодо підготовки терористичного акту в центрі Києва, який, за даними слідчих органів, готувала Надія Савченко та її спільники.

Крім Володимира Рубана, в справі названо ще один фігурант – ватажок “ДНР” Олександр Захарченко “та інші представники окупаційної влади Росії в ОРДЛО”.

За даними слідства, для скоєння злочину планувалося використання стрілецької зброї, гранат, мін та вибухівки. Все це планували використовувати в місцях скупчення людей, органах державної влади, урядовому кварталі.

“Слідство у справі Рубан-Савченко отримало всі необхідні докази, що підтверджують первинну версію використання зброї для скоєння терактів в столиці”, – зазначив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Тим часом, сама Надія Савченко категорично відмовилася від участі в обміні і від’їзді на територію, підконтрольну бойовикам “Л / ДНР”.

Нагадаємо, що нещодавно Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що досудове розслідування за підозрою в підготовці терактів в Києві народного депутата Надії Савченко та керівника Офіцерського корпусу Володимира Рубана закінчилося і суд у даній справі почнеться вже в цьому році. Про це він заявив на брифінгу.

За його словами, у слідства є всі докази провини підозрюваних у підготовці терактів.

«Слідство у справі народного депутата України Надії Савченко і громадянина Рубана закінчено. Ми в ході цього слідства отримали всі необхідні докази, що підтверджують первинну версію про підготовку масштабного теракту в центрі української столиці шляхом використання зброї, наданого зловмисникам Савченко і Рубану з відома російських офіцерів в чині підполковника і полковника на території «ДНР».

Ранее Hyser писал о том, как выразилась Савченко: «Тимошенко – самое хладнокровное, безжалостное, лукавое существо, которое мне приходилось видеть в жизни.»