«Дізнався на собі про цікаву шахрайську схему від компанії “Водафон”, можливо, про неї буде цікаво дізнатися правоохоронцям»

Один з найбільших українських мобільних операторів зв’язку «Vodafone» без згоди своїх клієнтів підключає їх до платної підписки на сайт mobymus.com. З абонентів щодня знімають по 3,5 грн і періодично інформують про можливість відписатися. Про цю схему на своїй сторінці в Facebook розповів політичний експерт Олександр Палій.

“Дізнався на собі про цікаву шахрайську схему від компанії “Водафон”, можливо, про неї буде цікаво дізнатися правоохоронцям, – вас без вашої згоди підключають до підписки на сайт mobymus.com, вартістю 3,5 гривень на день, і час від часу, десь раз на місяць, надсилають з цього сайту СМС про можливість відключитися (це при тому, що про ваше бажання підключитися ніхто не питав).

Тобто потенційний прибуток від афери – 100 гривень на місяць з кожного абонента (а їх в Україні пару десятків мільйонів). Ще схожа афера і з повідомленнями про погоду.

Будьте уважні, перевірте, чи ні до чого компанія “Водафон” вас не підписала без вашого дозволу.” – написав блогер.

У коментарях до запису користувачі Мережі відзначили, що подібними методами користується і «Київстар». Мобільний оператор, наприклад, перекладом своїх абонентів на більш дорогі тарифні плани без будь-яких повідомлень.

Ранее Hyser писал про то, что в США появится сверхскоростная мобильная сеть 5G