Дмитро Гнап: «Пам’ятаєте історію з поїздкою дітей впливових батьків в Хорватію, замість дітей учасників АТО. Днями мені скинули ще фотографії з тієї поїздки»

Крім Антона Геращенка, вибачень вимагає ще й Ірина Геращенко.

Пам’ятаєте історію з поїздкою дітей впливових батьків з Краматорська до Хорватії? Після мого посту нардеп від БПП Ірина Геращенко написала у ФБ гнівну відповідь.

Там вона визнала, що в групі спавді було мало дітей учасників АТО. Але вкотре, закликала ставитись до всіх дітей однаково:

“Я проти того, щоб Україна перетворювалася на країну шарікових, які вважають що діти службовців і вчителів чимсь гірше, ніж діти робітників і селян. Ми це вже проходили.” – пише Ірина.

І наостанок закликає мене вибачитись перед дітьми та їхніми батьками – краматорськими чиновниками і бізнесменами. Також вона вимагає вибачень від (цитата): “певних “активістів”, які у всьому бачать зраду”. Очевидно, Ірина має на увазі небайдужих мешканців Краматорська, які ставлять владі неприємні питання про учасників тієї поїздки.

І мушу визнати, що мені справді соромно. Тобто, паскудство робить влада, а соромно чомусь мені.

Мені соромно, за те, що представниця правлячої партії зневажливо називає “активістами-зрадофілами” українських патріотів Донбасу. Які не зрадили свою країну. І вважають, що влада має бути підзвітна і підконтрольна громадянам в усьому. І в питанні оздоровлення дітей чиновників також.

Мені соромно, що попри надзвичайний резонанс навколо цієї історії, владі байдуже до вимог людей. І сьогодні список дітей, які поїхали в цю поїздку досі не опублікований. Пані Геращенко та її подруга з БПП – Марія Іонова посилаються на захист персональних даних і можливу небезпеку для дітей через розголошення списку прізвищ.

Хммм… Дивно. Тобто, до скандалу, коли партійній фб-сторінки БПП постили гучні релізи про цю поїздку, та постили їхні фото з поїздки, то загрози чомусь не існувало. А як тільки громадяни і медіа почали ставити питання – то ось загроза для дітей і з’явилася. Я, до речі, пропонував пані Іоновій минулого тижня бодай показати список з прізвищами в закритому режимі краматорським активістам. Але і на це влада не пішла.

І ще мені соромно, що правляча партія в Україні досі не гребує піаритися на дітях. Днями мені скинули ще фотографії з тієї поїздки. На них діти у футболках з символікою БПП: “Solidarnist. Petro Pororshenko Bloc” – такі логотипи ви можете побачити на рукавах всіх учасників.

І хоч, організовано поїздку було, як ми знаємо, коштом уряду Хорватії, партійці Блоку Порошенка не забули зробити фірмові футболки з іменем президента та своєї політ.сили.

Щоб пам’ятали з чиїх рук отримали!

Пост Ірини тут:

Ранее Hyser писал про то, что Геращенко против Усика: «Герои Украины на Донбассе — они защищают страну в реальных боях с Москвой, а не в Москве», — звание Героя Украины еще нужно заслужить