“Хворі, чи що. Господи, та такого взагалі не можна говорити, шо вони говорять” Усик зробив гучну заяву

Пост Олексія Голобуцького. Публікуємо мовою оригіналу:

Вот и заканчивает выстраиваться общая структура предвыборной обработки электората пророссийским пулом: занял своё место в “пропаганде за мир” и боксёр Усик в нише “спорт за мир” категории “дружественный малоросс”.

Усик на пресс-конференции в ТРЦ “Гулливер” сегодня пообещал избить всех, кто возмущён его выступлением в столице агрессора – “Серьёзно, они сходят с ума! Это сумасшествие, мне кажется, белена их просто забирает, они пьют белену и с ними что-то происходит. Это больнизм какой-то!”.

Также был заметен сильный акцент на “православие”, Усик был крайне недоволен тем, что Украина сочла оскорбительным “крестный ход РПЦ” в Киеве: “Господи, да такого вообще нельзя говорить, шо они говорят! Больные, что ли? Это великолепно, когда люди молятся! Благодать приходит к нам, на всю страну к нам приходит благодать!”.

И ещё один интересный момент – по поводу “патриотизма” Усика: он прямо заявил, что не нуждается в поддержке украинцев. “Я ничего у вас не прошу, я у вас просто прошу не мешать мне идти тем путём, которым меня ведёт Всевышний. Не мешайте – это самая лучшая поддержка, которую можете сделать для меня”.

То есть, обычный бизнесмен, который уже вложил заработанное в Москве в бизнес-проект. Обычный маролосс с прокремлёвской риторикой “пусть дадут мир”. Ни о каком патриотизме, поддержке народа, национальной гордости – что ещё там писали фанаты о “великом чемпионе”? – ни о чём подобном речи и близко не было. Типичный “благожелательный малоросс” – подпевала “русского мира”. Жаль, но факт.

Алексей Голобуцкий

Нагадаємо, що нещодавно український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, який у Москві переміг російського боксера Мурата Гассієва, розповів про те, як ставиться до критики в ЗМІ та соціальних мережах.

Про це він заявив під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Styler.

“Я взагалі не звертаю увагу на те, що вони говорять, я не читаю. У близьких друзів є свій круг, вони там скидають, але там взагалі йде сміх, гон над цим. Серйозно я взагалі не сприймаю. Якийсь офіційний діяч дає офіційний запит про те, щоб я розповів йому, скільки я заробляю, куди я плачу. Ви що, з розуму сходите? Вони повторюються. На Жана Беленюка тоді напали, запит дай”, – розповів боксер.

Він попросив, щоб всі невдоволені зібралися разом в одному місці для того, щоб він міг їм протистояти.
“Я ось хочу їх попросити, нехай вони зберуть незадоволених людей, яким я не подобаюся. Я з ними вийду, ось скільки їх буде, я проти них один буду битися. Ну от серйозно, вони сходять з розуму, пишуть, обзиваються, ще щось.

Це божевілля. Мені здається блекота їх просто забирає. Вони п’ють блекоту і з ними щось відбувається. Я прошу свій народ бути самосвідомим. Я не знаю, не дивіться телевізор взагалі. Прям голова випливає, якщо його дивитися. Новини, що вони там мелють. Господи, та такого взагалі не можна говорити, того, що вони говорять”, – попросив Олександр Усик.

Він щиро дивується, що люди, які вийшли помолитися під час Хресного ходу в Києві, можуть комусь перешкодити.

“Ось недавно, я дивився в інтернеті хресний хід, який знаменувався до 1030-ліття Хрещення Русі. Ви бачили скільки людей виходить? Кому заважає, що виходить така кількість людей молитися? Виходить молитися і це комусь заважає? Хворі чи що, я не знаю. Нехай люди йдуть, моляться, це добре.

Це чудово, коли люди моляться. Благодать приходить до нас, на всю країну до нас приходить благодать. Ні, цим треба щось там поговорити. Ну нехай на мене кажуть, я не ображаюся, серйозно. Ні на кого не кажіть, та на мене кажіть”, – резюмував Усик.

Раніше Hyser писав про те, що чи варто звинувачувати Усика в недостатньому патріотизмі: феномен кримчанина Усика та дискусії про патріотизм — чому навколо боксу стільки галасу