Хазяйка готелю у Криму: “Туристи пішли не ті. Забирають з номерів все: рушники, покривала. Цього року зняли зі стін і забрали картини”

Користувачів соцмережі потішила розповідь господині одного з готелів в Форосі про поведінку туристів, які приїжджають відпочити на півострів. Її розповідь наводить одне з місцевих ЗМІ.

“Туристи пішли скупі. Не хочуть платити. А ще – я раніше з таким взагалі не зустрічалася – забирають з номерів все: рушники, покривала. Цього року зняли зі стін і забрали картини! Я звичайно сама винна, звикла нічого не замикати, довіряти, номера не перевіряти, але такого навіть уявити не могла”, – зазначила жінка.

Також вона зізналася, що заробітки за останні роки сильно впали.

“Думаю, таких грошових потоків, як п’ять років тому, в Криму ніколи вже не буде. Я маю на увазі в доларовому еквіваленті. Курс змінився, ціни виросли, а наші розцінки – ні. Доводиться більшу частину того, що виручили, назад вкладати. У цьому році, наприклад, оновили матраци, наматрацники, дещо ще по дрібниці. Оновлюємося, а як по-іншому?” , – розповіла господиня готелю.

“Як несподівано. А вони нам в 14 розповідали, що тепер замість жебраків хохлів до них багаті росіяни попрутб. Ну-ну”, “Туристи хоч і скупі, зате скрєпоносні. Хотіли в Расєю, тепер плачте, хоч заливайтеся!”, “Камені з неба, у вигляді туристів з Росії. А ви думали буде інакше?”, “Турки шмонать почали, пора міняти дислокацію”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо про те, як туристка з Челябінська поділилася своїми враженнями від Криму: бруд і божевільні ціни — в курортний сезон Крим продовжують розчаровувати росіян своєю «гостинністю»

Гості півострова з Росії констатують, що рівень сервісу знаходиться на вкрай низькому рівні, в той час, як вартість послуг можна порівняти з турецькими або єгипетськими.

У соціальних мережах люди, яким «пощастило» відпочити в Криму, один за іншим активно висловлюють своє невдоволення. Наприклад, туристка з Челябінська по імені Яна просто прийшла в шок від того, що побачила тут.

Дівчина написала гнівний пост після відвідин Криму, де заявила, що повсюдна бруд, божевільні ціни, агресивні відпочиваючі з російської глибинки, а також озлоблені і хамовиті кримчани перетворили її відпочинок в сущий кошмар. Вона зізналася, що Ялта викликала у неї справжній жах. Під час перебування, коли півострів був українським, тут все було інакше. За словами Яни, городяни самі не в захваті від того, що відбувається і вже «просяться назад в Україну».

У коментарях кримчани змушені були погодитися з описаної ситуацією. Ялту, за словами місцевих жителів, після 2014 року заповнили бомжі і цигани, двірники не встигають очищати вулиці від чого місто почало перетворюватися в смітник. Разом з тим люди не втрачають надії на те, що ситуація зміниться в кращу сторону.

Ранее Hyser писал про то, где самые дешевые курорты с достойными условиями в Украине, оптимальные варианты для всех