Користувачів соцмережі потішила розповідь господині одного з готелів в Форосі про поведінку туристів, які приїжджають відпочити на півострів. Її розповідь наводить одне з місцевих ЗМІ.

“Туристи пішли скупі. Не хочуть платити. А ще – я раніше з таким взагалі не зустрічалася – забирають з номерів все: рушники, покривала. Цього року зняли зі стін і забрали картини! Я звичайно сама винна, звикла нічого не замикати, довіряти, номера не перевіряти, але такого навіть уявити не могла”, – зазначила жінка.

Також вона зізналася, що заробітки за останні роки сильно впали.

“Думаю, таких грошових потоків, як п’ять років тому, в Криму ніколи вже не буде. Я маю на увазі в доларовому еквіваленті. Курс змінився, ціни виросли, а наші розцінки – ні. Доводиться більшу частину того, що виручили, назад вкладати. У цьому році, наприклад, оновили матраци, наматрацники, дещо ще по дрібниці. Оновлюємося, а як по-іншому?” , – розповіла господиня готелю.

“Як несподівано. А вони нам в 14 розповідали, що тепер замість жебраків хохлів до них багаті росіяни попрутб. Ну-ну”, “Туристи хоч і скупі, зате скрєпоносні. Хотіли в Расєю, тепер плачте, хоч заливайтеся!”, “Камені з неба, у вигляді туристів з Росії. А ви думали буде інакше?”, “Турки шмонать почали, пора міняти дислокацію”, – пишуть коментатори.

Нагадаємо про те, як туристка з Челябінська поділилася своїми враженнями від Криму: бруд і божевільні ціни — в курортний сезон Крим продовжують розчаровувати росіян своєю «гостинністю»

Гості півострова з Росії констатують, що рівень сервісу знаходиться на вкрай низькому рівні, в той час, як вартість послуг можна порівняти з турецькими або єгипетськими.

У соціальних мережах люди, яким «пощастило» відпочити в Криму, один за іншим активно висловлюють своє невдоволення. Наприклад, туристка з Челябінська по імені Яна просто прийшла в шок від того, що побачила тут.

Дівчина написала гнівний пост після відвідин Криму, де заявила, що повсюдна бруд, божевільні ціни, агресивні відпочиваючі з російської глибинки, а також озлоблені і хамовиті кримчани перетворили її відпочинок в сущий кошмар. Вона зізналася, що Ялта викликала у неї справжній жах. Під час перебування, коли півострів був українським, тут все було інакше. За словами Яни, городяни самі не в захваті від того, що відбувається і вже «просяться назад в Україну».

У коментарях кримчани змушені були погодитися з описаної ситуацією. Ялту, за словами місцевих жителів, після 2014 року заповнили бомжі і цигани, двірники не встигають очищати вулиці від чого місто почало перетворюватися в смітник. Разом з тим люди не втрачають надії на те, що ситуація зміниться в кращу сторону.

Ранее Hyser писал про то, где самые дешевые курорты с достойными условиями в Украине, оптимальные варианты для всех

Популярные статьи сейчас

Новые детали ДТП с участием тёщи украинского телеведущего Сергея Притулы

Теперь все стало ясно насчет беременности! Ани Лорак удивила новым платьем. Мать, береги себя

Джордж Мартин анонсировал продолжение «Игры престолов». Фанаты по всему миру будут рыдать от его идей

Совсем плохая стала? Волочкова вышла в люди в прозрачной скатерти. Там все видно

Показать еще