Напади на активістів продовжуються: Ранок почався зі замаху на життя одеських активістів. Вантажівка на величезній швидкості навмисно в’їхала в їх машину

Григорій Козьма проводить журналістські розслідування щодо місцевих органів влади.

Одеський журналіст-розслідувач Григорій Козьма заявив про те, що на його життя був скоєний замах. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

За словами журналіста, в його авто на великій швидкості навмисно в’їхала вантажівка, водій якої після наїзду вистрибнув з кабіни та втік на мопеді з поплічниками.

Козьма повідомив, що з ним в машині перебував керівник міського осередку партії “Народний рух України” Михайло Кузаконь, відомий своєю правозахисною діяльністю, який зокрема вимагав покарання винних у нападах на активістів.

“Тільки що на мене і Михайла Кузаконя скоєно напад з використанням вантажівки, яка на великій швидкості навмисно в’їхала в машину, водій вистрибнув з авто ще на ходу і побіг. Водій втік на заздалегідь приготованому мопеді. Як я пам’ятаю, їх (нападників – ред.) було троє. Я встиг вистрибнути і залишився цілий. Михайло теж цілий. На вулиці гралися діти. Чекаємо поліцію і ЗМІ”, – написав Козьма.

Журналістка Христина Бердінчук про те, що трапилося.

“Ранок починається з нападу на одеських активістів. Вантажівка на величезній швидкості в’їхала в їх машину, а водій вантажівки вискочив з нього і пересів на мопед. Кузаконь часто подає заяви в НАБУ і правоохоронні органи з приводу одеських махінацій.Когда приїжджала в Одесу, давав цікаві коментарі для моєї статті про Галантерніка, на диктофон, до речі.

А Григорій Козьма проводить докладні розслідування різних корупційних схем в Одесі, з ними одразу можна йти до правоохоронців” – написала журналіст.

Нагадаємо, що нещодавно в Бердянську був застрелений Віталій Олешко, позивний “Сармат”, доброволець батальйону НГУ “Донбас”, учасник самооборони Бердянська, кавалер ордена “За мужність” 3-го ступеня, учасник боїв за Іловайськ, який пройшов російський полон.

Раніше Hyser писав про те, що є запис телефонної розмови, де депутат чітко говорить, Сармата скоро кінчать: друг Олешко розповів про погрози Сармату