З’явилась новина: справа Сармата набирає обороти. Біля Мелітополя були затримані дві особи, які організували злочин

Блогер та активіст Семен Кабакаєв на своїй сторінці в соцмережі повідомив гучну новину про затримання вбивці добровольця “Сармата”:

“Зараз біля Мелітополя був затриманий вбивця Сармата. Додаю фотографії інших затриманих. Діяла Група цих осіб. Їх всіх везуть в Бердянське відділення поліції.” — написав Кабакаєв.

Також було затримано ще дві особи які діяли у групі організовуючи злочин. Фото додаються:

1

2

3

Журналіст Юрій Бутусов в свою чергу звернувся до всіх хто щось може підказати про даних осіб та повідомити слідству якісь деталі:

“Полиция задержала группу киллеров, убивших сегодня днем Виталия Олешко в Бердянске. Машина, в которой находилось четверо мужчин, была перехвачена близ села Приморское Запорожской области, киллеры пытались скрыться, но их задержали и уже успели провести опознание.

Свидетель преступления против Виталия Олешко его друг Андрей Маджаров опознал убийцу, его опознали и другие свидетели. Кто что-либо знает об этом преступнике – нужна вся необходимая информация. Это однозначно заказное убийство, действовала целая группа, надо добраться до заказчиков.”- написав Бутусов на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, 31 липня в Бердянську був застрелений Віталій Олешко, позивний “Сармат”, доброволець батальйону НГУ “Донбас”, учасник самооборони Бердянська, кавалер ордена “За мужність” 3-го ступеня, учасник боїв за Іловайськ, який пройшов російський полон.

Посеред білого дня у двір маленького готелю, який побудував Віталій Сармат, зайшов убивця з мисливською рушницею і вистрелив “Сармату” в спину. Поруч з Віталієм знаходилися його дружина і друг – також учасник війни Андрій Манжара, все це відбулося у них на очах.

Крім того, Олександр Обама нещодавно написав у своєму пості в соціальній мережі свіжі новини про вбивство Сармата:

«Друзі, вбивство Сармата набера обороти, ці двоє, яких впізнали як вбивць Сармата, є діючими співробітниками правохороних органів з Маріуполя. Їх опізнав Ліонід Литвененко друг “Бек”, якого мордували пів року в Маріупольскому СІЗО, один з низ дважди “Бека” вивозив під конвоєм , і вибивав з Бека показанія, другого бачив як він розмовляв з мусорами в ІТТ. Ось так!

Олександр Обама

Раніше Hyser писав про те, що аби тільки не знімали таблички з написом “Україна”: чому відбуваються напади на людей з активною суспільною позицією