Князь Бердянська: хто такий нардеп Пономарьов, якого пов’язують з втратою добровольця “Сармата”

Очевидці вбивства Сармата розповіли, що в бійця стріляли з “обріза”, Олешко був убитий двома пострілами. Один постріл вбивця зробив в потилицю, другий – в центр спини. Злочинця намагалися зупинити “ответкой” з травматичної зброї, але вбивця екс-бранця “ДНР” і добровольця зміг сховатися, передає “Діалог.UA”.

Розстріл відомого бійця АТО і бердянського активіста Олешко переполошив соцмережі. Користувачі прямо заявили, що в події винна місцева влада, яку люто викривав загиблий. Зокрема, відразу після вбивства спливло прізвище нардепа від “Волі народу” Олександра Пономарьова. Пономарьова за очі в місті називали “князем” і “феодалом”, він вважається одним з найвпливовіших бізнесменів Запорізької області.

Нардеп контролює практично весь бердянський бізнес і більшу частину медіа-ресурсів.

“Все корумповане, узурповане одним феодалом на прізвище Пономарьов Олександр Сергійович. Тому навіть колишні співробітники бояться його ім’я вимовляти, бояться переслідування і так далі, і так далі”, – розповідають про нардепа.

Пономарьов на момент обрання до ВР офіційно володів вісьмома фірмами. Але насправді ім’я бізнесмена пов’язують як мінімум з 50 фірмами. Як відомо, 6 лютого нардеп Соболєв в залі ВР озвучив рішення суду, в якому говорилося про скандальну фірмі “Агринол”, що знаходиться під контролем Пономарьова. Саме ця компанія поставила ВСУ неякісне масло, внаслідок чого понад 20 танків вийшли з ладу.

В оригіналі судового рішення Шевченківського райсуду Києва повідомляється, що це була не банальна схема поставок неякісного масла, а змова посадових осіб Міністерства оборони зі спецслужбами та розвідкою Російської Федерації і українськими фірмами, які з 2016 року діяли на шкоду суверенітету і державної безпеки України.

Загиблий доброволець говорив, що розкрив корупційні схеми нардепа, з яким у Олешко були непоодинокі конфлікти.

“Як одна з основних в справі про вбивство Олешко повинна розглядатися версія замовлення Пономарьова або близьких до нього кримінальних структур, які могли в інтересах Пономарьова усунути одного з небагатьох публічних опонентів місцевого олігарха”, – написав у соцмережі журналіст Юрій Бутусов.

До слова сказати, за фактом вбивства Олешко, яке відбулося на очах його дружини і друга, відкрито кримінальну справу. Виявлено авто, на якому вбивця переміщався по місту.

Ранее Hyser писал про невероятное событие в Арабских Эмиратах: женщину, стоимостью один миллион долларов, съели на ее же свадьбе