Поліцейське свавілля: у Києві відбулася сутичка поліцейського та підлітка — хлопець «отримав по повній» від правохоронця

У Києві поліцейські побили неповнолітнього біля супермаркету Billa на Позняках. Про це повідомив Макс Коваль у Facebook та оприлюднив відео з місця подій.

“Київські поліцейські побили неповнолітнього за те, що він навантажив повний візок “revo”, підвіз до каси і залишивши там товар. Поліцейський так бив дитину що у нього руки в крові, а він говорить той факт силу застосував у справі!!!”, – пише Коваль.

На відео добре видно, що у поліцейського збиті кулаки, а у юнака – тілесні ушкодження. Поліцейський у свою чергу вважає, що нічого поганого не зробив.

Нагадали, прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо поліцейських, які побили двох жителів Мукачево Як повідомили юнаки, 20 липня, близько 4 год ранку до них на службовому автомобілі під’їхали працівники патрульної поліції в Закарпатській області, після чого стали наносити їм удари по різним частинам тіла.

Подію кваліфікували за ч.2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо вони супроводжувалися насильством або погрозою застосування насильства.

Киевские полицейские избили несовершеннолетнего ребёнка за то, что он нагрузил полную тележку "revo", подвёз к кассе и оставив там товар.Полицейский так избивал ребёнка что у него руки в крови, а он рассказывает что силу применил по делу!!! На видео дети адекватнее выглядят чем это чмо полицейское.

Gepostet von Max Koval am Dienstag, 31. Juli 2018

Читайте далі на hyser: Служебные авто — не личные, можно «разбазаривать»: «новая полиция» снова во всей красе — сколько можно «кормить» дармоедов и неудачников полицейских, одному Авакову известно