«Вони працюють»: на Донеччині чоловіка відправили під суд через яму для води — «справа року» прокуратури Донецької області

«Справа року» прокуратури Донеччини: Чоловіка відправили під суд через яму для води

Органи прокуратури Донеччини посприяли тому, щоб чоловіка засудили до штрафу через те, що він на власній земельній ділянці створив яму для води

Прес-служба прокуратури Донецької області написала про це у прес-релізі, передає ЗМІ.

У ньому зазначаэться, що Олександрівський райсуд Донецької області ухвалив обвинувальний вирок, яким землекористувачу призначено покарання у вигляді штрафу за самовільне створення штучної водойми.

«Костянтинівською місцевою прокуратурою надано суду достатньо доказів того, що чоловік вчинив незаконні дії, що підпадають під санкцію ст. 254 (безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту) КК України», — йдеться у повідомленні.

Мешканець селища Курицине Олександрівського району на земельній ділянці сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у нього в користуванні, самовільно зняв верхній шар ґрунтового покриву та створив штучний водний об’єкт розмірами 27х8 м для власних потреб.

«Вказані незаконні дії призвели до зміни рельєфу місцевості та унеможливили використання землі за цільовим призначенням», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Користувачів соцмережі обурила зацікавленість прокуратури цією справою, вони побажали прокурорам звернути увагу на Маріуполь, де промислові підприємства забруднюють море і атмосферу.

Читайте далі на hyser: Какой правитель — такая и страна: почему в Украине к власти приходят «паханы», «зеки», клоуны, а не квалифицированные специалисты, «образованием» которых является несколько судимостей