«Боюся, що в цей раз буде “Небесна тисяча”. Дуже хочу помилятися»: серія нападів, замахів на активістів, блогерів по Україні

Серія вбивств, нападів, замахів на активістів, блогерів по Україні. Заклик “зрадофіли – це вороги” виповнюється на “відмінно”. І це тільки початок – попереду вибори. Уже без перебільшення можна стверджувати, що центральна влада у нас абсолютно бандитська, тому що таких збігів бути не може.

В Бердянську – близький до БПП якийсь “хороший хлопець” Пономарьов, в Одесі – друг Банковій Труханів, якому все сходить з рук, в Херсоні – “Мусорський” смотрящий (так, саме “Мусорський”, не плутати з сумлінними поліцейськими), який “садить на відсоток” мерію, а після розголосу і скандалу, витримавши паузу, він мстить бризками кислоти, і т.д.

Практично вся Україна – на бандитському лічильнику, в країні відбувається зачистка від незгодних, а про те, як до Києва на вул. Електриків, в офіс одного з нардепів привозять “схемну готівку” з усієї країни, добре відомо і в подробицях розповів біглий нардеп Оніщекно екс-журналісту-розслідувачу Дмитру Гнапу.

Абсолютно всі ознаки неприкритою мафіозної структури, яка навіть плювати хотіла, що вся її діяльність – на увазі. До чого це призводить – ми вже кілька разів спостерігали.

Боюся, що в цей раз буде “Небесна тисяча”. Дуже хочу помилятися…

Нагадаємо, сьогодні в Бердянську був застрелений Віталій Олешко, позивний “Сармат”, доброволець батальйону НГУ “Донбас”, учасник самооборони Бердянська, кавалер ордена “За мужність” 3-го ступеня, учасник боїв за Іловайськ, який пройшов російський полон.

Посеред білого дня у двір маленького готелю, який побудував Віталій Сармат, зайшов убивця з мисливською рушницею і вистрелив “Сармату” в спину. Поруч з Віталієм знаходилися його дружина і друг – також учасник війни Андрій Манжара, все це відбулося у них на очах.

Sergey Naumovich

Нагадаємо, що нещодавно в Бердянську не стало Віталія Олешко, позивний “Сармат”, доброволець батальйону НГУ “Донбас”

30 хвилин тому в Бердянську був застрелений Віталій Олешко, позивний “Сармат”, доброволець батальйону НГУ “Донбас”, учасник самооборони Бердянська, кавалер ордена “За мужність” 3-го ступеня, учасник боїв за Іловайськ, який пройшов російський полон.

Посеред білого дня у двір маленького готелю, який побудував Віталій Сармат, зайшов убивця з мисливською рушницею і вистрелив “Сармату” в спину. Поруч з Віталієм знаходилися його дружина і друг – також учасник війни Андрій Манжара, все це відбулося у них на очах.

Я зустрічався з Віталієм три місяці тому в Бердянську. Він був небайдужою людиною. Він усім розповідав про свій конфлікт з місцевим олігархом Олександром Пономарьовим, власником “Російсько-українського науково-виробничого підприємства” Агринол “. Пономарьов і” Агринол “контролюють Бердянськ, вони контролюють всю владу, і очевидно, мають зв’язки в кримінальному світі.

Бердянськ – маленькє місто, тих, хто сміє виступати проти влади – одиниці, і Олешко одним з найактивніших і зухвалих. Сам Пономарьов зараз – народний депутат в групі “Воля народу”, а колишній директор “Агрінол” і його друг Сергій Валентіра – депутат Блоку Порошенка. Тому Пономарьову і Валентірову все сходить з рук – навіть те, що з-за поставки неякісного масла “Агрінол” були виведені з ладу танки 17-ї танкової бригади.

Очевидно, що як одна з основних в справі про вбивство Олешко повинна розглядатися версія замовлення Пономарьова або близьких до нього кримінальних структур, які могли в інтересах Пономарьова усунути одного з небагатьох публічних опонентів місцевого олігарха.

Звертає увагу зухвалість і публічність вбивства. Вбивця не боявся, що його зловлять, він хотів, щоб вбивство було демонстративним.

Велика проблема розслідування – місцеві правоохоронні органи перебувають під сильним тиском з боку Пономарьова, які має глибокі зв’язки та вплив на прокуратуру і поліцію.

Так що справа честі не тільки правоохоронців, але і всього українського суспільства забезпечити максимальний резонанс. Провести розслідування і покарати бердянську мафію і її ватажків без громадського тиску держава не зможе. Вбивство Віталія Олешко показало, що в Бердянську відбувається мафіозне свавілля, і поєднання криміналу зі структурами влади.

Юрій Бутусов

Ранее Hyser писав “Куди ви влізли. Це непереможні люди” – Блогерка з Москви блискуче розповіла, чому Росія ніколи не переможе Україну. Відео