Волонтерська група Itchy Trigger Finger Ukrainians вітає всіх бажаючих відпочити в окупованому Криму.

Якщо ви їдете не до родичів, чи не провідати свою власність, а просто тому що “а мі каждій год атдіхаєм там”, то у нас для вас погані новини.

Усього розміщено 6 бордів. На кожному КПВВ. На кожному в’їзді в окупований Крим. А також 3 борди в Генічеську.

Подяка всім велика, хто допомагав в реалізації, а також Каланчацькій РДА.

Крим буде знову українським, от тоді і відпочинемо.

Антон Ходза.

Нагадаємо, що нещодавно популярний блогер, кримський бандерівець, в своєму Twitter поділився подробицями як росіяни, які переїхали з Росії в окупований Крим, схвильовані “прийомом”

У Криму корінні жителі агресивно ставляться до понаїхали росіянам і висловлюють вже у відкриту неприязнь до російських військових, яких багато кримчан гаряче підтримували в 2014 році під шалені крики оскаженілої юрби “Кримнаш”.

Такими подробицями в своєму Twitter поділився популярний блогер кримських бандерівець.

Патріоти також відзначають, що сьогодні на окупованому півострові все менше тих, хто хоче в РФ. І навпаки – багато прозріли, які мріють про Україну. І навіть в період проведення ЧС – 2018 на включеному півострові все частіше лунало “Слава Україні”.

Кримський бандерівець показав скрін одного з місцевих форумів, де кримчани обурювалися поведінкою російських вояків і їх, у порівнянні з простими громадянами, привілейованим становищем. У свою чергу, які переїхали з Росії до окупованого Крим шоковані таким “прийомом” і не розуміють, що відбувається, і за що до них таке зле ставлення.

Більш того, жителі Криму налякані нарощуванням військової присутності на півострові і кажуть, що стали помічати велику кількість військових останнім часом.

Популярные статьи сейчас

Вот это фигурка, вот это "бидончики"! Дженнифер Лопес в 50 лет похвасталась своими формами

Доктор Комаровский обратился к родителям: это вам не игрушка! Думайте

Волочкова превзошла себя: натянула шорты так, что все стало видно. Маманя, ну ты и тигрица

Совсем стала плохая: жена Валерия Меладзе поправилась, волосы выгорели. Жалуется на жизнь

Показать еще

“Море ФСБшників завезли + іхтамнети. А ті з собою сім’ї в*тні притягли. В Армянську і Красноперекопську аналогічно. Для них і будинки будують з дитячими садами, в медустановах без черг, а місцеві лапу с**ут”, – сказано в повідомленні.

“Уявляєте, як потім всіх цих барнаульских, Благовіщенських і му***ранських важко буде викидати з нашого українського Криму?” “На першому етапі, потрібно обнести парканами місця проживання військовослужбовців, щоб не зрозумій хто там не шлявся. На другому етапі – місця проживання місцевого населення”, – запропонували в Мережі.

Нагадаємо, раніше кримчани поскаржилися, що переживають найбідніший рік і страждають через те, що в Криму взагалі немає туристів, за рахунок яких півострів виживав в минулі роки.

Ранее Hyzer писал про Крым: пляжи готовы, сезон открыт — как сегодня выглядит райский отдых на полуострове. Реальные фото одинокого полуострова, никому не нужен, всеми забыт