Цю дівчинку з Африки назвали найкрасивішою в світі:  її фото змусили світ затамувати подих

Британські ЗМІ назвали 5-річну уродженку Нігерії на ім’я Джейр найкрасивішою дівчинкою у світі. Про це пише Mirror.

Знімки дитини, опубліковані фотографом Мофе Бамаівой в Instagram, облетіли сторінки світових видань.

«Все, що я бачу, — це сильна жінка», написана @lamboginny. Коли він сказав це, я знову подивився на зображення, і я побачив краще. Одкровення.», — написав він під одним із фото.

Кучеряву і пишноволосу Джейр на знімках весільного фотографа назвали «лялькою». Втім, деякий користувачі запідозрили фотографа у використанні фотошопу, тому що вид дівчинки здається майже неземним. Інші ж не висловлюють сумнівів і щиро захоплюються бездоганним виглядом дівчинки.

«Я дуже схвильований і в захваті від мого нового стилю дитячого портретного живопису. Перш ніж я подумав про фотографування @ the_j3_sisters, у мене були легковажні ідеї про те, як я можу зробити витончені портрети дітей і покінчити зі стандартами. З’явилася можливість, і мені довелося зробити сміливий крок, щоб висловити свої ідеї про те, як я хочу робити портрети дітей.

Я хочу зобразити перехід між дитинством і дорослим життям, щоб обидва залишилися поза часом!», — написав фотограф під іншим фото з дівчинкою.

У свою чергу, як пише Mirror, автор фотографій розповіла журналістам, що Джейр — не професійна модель. Однак, у неї чудово виходить працювати на камеру.

Зазначається також, що у Джейр є дві сестри, які відрізняються не менш чарівною зовнішністю.

Ранее Hyser писал про самых красивых девушек планеты, которые «получились» в результате любви родителей с разных концов света. Совершенно очаровательные фото