У метро Києва Олег Ляшко поцікавився у людей, наскільки сильно вдарило по них подорожчання проїзду – з 5 до 8 гривень. По дорозі на ефір одного з телеканалів, в годину-пік політик спустився в столичну підземку, проїхав кілька станцій – з Хрещатика на Шулявку.

«Я вважаю, що політик має бути ближче до людей, щоб знати про їхні проблеми. Наприклад, вчора ви по 5 гривень платили за метро, а сьогодні по 8 грн. Щоб про це знати – треба їздити не на курорти, а в метро, спілкуватися з людьми. І запитати, чи є у них 8 гривень в кишені чи ні», – зазначив Ляшко.

Політик також задався питанням, чому в метро немає нових вагонів і не будуються нові станції, якщо ціни на проїзд в метро підвищили.

Уже на виході з метро Ляшко зустрів пенсіонерок, які поскаржилися на затримку пенсій, на що у відповідь голова РПЛ пообіцяв допомогти і з’ясувати причину затримки пенсійних виплат


Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розповів, які зміни варто внести в Конституцію України, щоб забезпечити розвиток країни.

За словами лідера Радикальної партії, в Україні необхідно встановити сильну президентську вертикаль і ввести жорстку відповідальність. Ляшко зазначив, що від того, що президент, уряд і парламент «воюють» між собою, страждають українці.

«Замість того, щоб боротися за робочі місця і зарплати для людей — вони воюють між собою за гроші. Керівників в тому гнилому політичному болоті багато, але нема з кого спитати, чому українцям живеться все гірше», — зазначив Олег Ляшко.

Для того, щоб «прибрати дуалізм у владі», лідер Радикальної партії запропонував ряд змін до Конституції:

— Ліквідувати посаду прем’єр-міністра, скоротити чисельність міністерств до 10 і зробити президента главою уряду, «дійсним главою виконавчої влади, який буде нести повну відповідальність за стан справ в країні».

— Наділити парламент сильними контрольними повноваженнями. Для цього — прийняти закон про імпічмент, про Тимчасові слідчі комісії, «щоб були реальні механізми усунення тиранів від влади».

— Скоротити чисельність депутатів Верховної Ради з 450 до 250, заборонити обиратися в парламент більш як два рази а також запровадити механізм відкликання депутатів.

«Запропоновані мною зміни до Конституції спрямовані на встановлення порядку в державі, відновлення миру, зростання економіки і підвищення добробуту кожної родини», — підкреслив Олег Ляшко.

Раніше Hyser писав про те, що Ляшко в трусах бігав під дощем по пляжу, матюкався та закликав всіх приєднатися до нього. Цікаві кадри від лідера Радикальної партії (відео)