«Поговоримо про той шабаш, який відбудеться завтра. Тіло Князя Володимира буде перевертатися від жагучої несправедливості»

Телеведучий каналу ZIK Остап Дроздов обурений шабашем, який завтра, післязавтра пройде в Києві. Пряма мова:

21:30 прямий ефір. Прямим Текстом.

«Поговоримо про той шабаш, який відбудеться завтра й післязавтра. Секта московського патріархату злетиться до Києва, аби показово, демонстративно, в центрі української столиці вчинити акт наруги над історією і вкотре здійснити чергову крадіжку, чи то пак присвоєння Хрещення Русі.

Завтра тіло рівноапостольного Княза Володимира буде перевертатися в гробі від жагучої несправедливості: «Ви що подуріли? Коли я хрестив Київ, то на місці Москви квакали жаби, а майбутні москалі-загарбники ходили срати в кукурудзу».

Тим не менше, завтра Київ заполонять служителі культу путіна й кірілла. Багато з них поприїжджали з Росії, вони моляться за здоровя свого любого президента Путіна, посланого Господом Богом, а також щодня благословляють найманців та ополченців на вбивства українських героїв.

Це буде шабаш екстремістської, людиноненависницької, схизматичної, ФСБ-шної структури, що служить кремлівському дияволу. Вибачте за емоції, але я це сприймаю саме так.” – написав журналіст.

Остап Дроздов

Нагадаємо, що УПЦ МП і УПЦ КП 27-28 липня проведуть хресні ходи в столиці, в Мережі йде активне обговорення майбутніх заходів.

У хресній ході в Києві з нагоди 1030 річниці хрещення Русі – України в п’ятницю і суботу, 27-28 липня, як очікується, візьмуть участь по 100 тисяч мирян Української православної церкви Київського і Московського патріархатів.Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

“У заявках вказана участь до 100 тисяч осіб. На п’ятницю – заявка від Московського патріархату на участь у ході до 100 тисяч осіб. На суботу – Київський патріархат, теж до 100 тисяч”, – сказав Крищенко.

За його словами, заходи безпеки будуть аналогічними минулорічними: забезпечувати правопорядок будуть близько 5 тисяч правоохоронців.

При цьому начальник столичного главку звернув увагу на те, що поки це тільки попередні розрахунки. Крищенко підкреслив, що, як і в минулому році, будуть встановлені рамки металошукачів, учасників масових акцій перевірятимуть на наявність заборонених предметів.

У свою чергу перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на селекторній нараді зазначив, що в допомогу столичної поліції для забезпечення правопорядку на масових заходах 27-28 липня залучать 5 тисяч співробітників Національної гвардії.

У зв’язку в проведенням хресних ходів, в Києві буде перекрито ряд вулиць. Відповідне рішення прийняла Київська міська держадміністрація на прохання УПЦ МП і УПЦ КП. План заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України був затверджений Кабміном в листопаді 2017 року.

27 липня з 11:00 до 16:30 буде перекрито вулиці:

– Трьохсвятительську (від Михайлівської площі до Європейської площі);

– Хрещатик (від вулиці Михайлівській до Європейської площі);

– Володимирський узвіз (від Поштової площі до Європейської);

– Паркову дорогу (від алеї Героїв Крут до вулиці Михайла Грушевського);

– Михайла Грушевського (від вулиці Шовковичної до Європейської площі).

28 липня з 12:00 до 13:30:

– бульвар Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14);

– Володимирську (від будинку № 56 до вулиці Софійської);

– Володимирський проїзд (від Софіївської площі до Михайлівської).

Раніше Hyzer писав про те, що екзархат РПЦ програє бій за автокефалію УПЦ. Всі крапки над “i” розставив Митрополит Елпідофор