«Обійняти і плакати»: Росія прийшла і порядки навела, так, що Ялта, за словами місцевих, перетворюється на смітник — як росіянин через рік життя в Криму втік додому

Росіянин через рік життя в окупованій Ялті хоче як у вислові: «Обійняти і плакати»

Чоловік, який рік прожив в Ялті, поділився своїми враженнями про нове життя в анексованому Криму

1.

В курортный сезон Крым продолжает разочаровывать россиян своим «гостеприимством». Гости полуострова из России констатируют, что уровень сервиса находится на крайне низком уровне, в то время, как стоимость услуг можно сравнить с турецкими или египетскими.

В социальных сетях люди, которым «посчастливилось» отдохнуть в Крыму, один за другим активно высказывают свое недовольство.

2.

Росіянин через рік життя в окупованій Ялті хоче як у вислові: «Обійняти і плакати»
Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на допис у спільноті «Дошка ганьби Ялти» Andrew Yurtaev, розміщений у «Фейсбуці».

Автор публікації, котра викликала бурхливе обговорення в соцмережі, розповів, що за родом своєї професії багато міняв місць проживання за останні 10 років. Він мешкав у Самарі, Москві, Сочі та був у багатьох містах.

«Я ніколи не жив в Україні, в Криму при Україні, і взагалі я перший раз побачив Крим. Ялта в пам’яті відклалася, тільки по радянських фільмах.

3.

Чи чули такий вислів – «Хочеться обійняти і плакати»? Це те, що відчуваєш, коли бачиш міста Криму, причому будь-які. Доріг немає, всюди лежить сміття і переповнені сміттєві баки, N-поверхові гаражі, завищені ціни на все, жадібність людей, що здають житло. Причому такі «халупи», що знову хочеться повернутися до виразу вище», — пише Yurtaev.

Тротуар на «Московській/Київській» зі слів дописувача такий, наче їм ніхто не займався з часів СРСР: він лежить хвилями, пливе. Набережну в Ялті Andrew назвав цирком шапіто на виїзді.

«Звідусіль ллється музика різних жанрів і стилів, постійна какофонія, що чергується криками в «матюгальнік»: «Поспішайте наш кораблик відпливає через 10 хвилин!» Але навіть і ці слова, на ділі виявляються брехнею, він відпливе, коли заповниться.

4.

Загалом, виглядає вона (Ялта – Ред.) просто як з дев’яностих, я взагалі давно не бачив таких набережних. Для туриста, який приїжджає на короткий період, вона може і супер, для мене це — пекло», — ділиться враженнями дописувач.

Він каже про те, що з минулого року занехаяли парк імені Мордвинова, що раніше, судячи з карти, виглядав великим і цікавим.

«Камери дисциплінують Також росіянин скаржиться на водіїв, які їздять як кому заманеться, бо немає відеокамер, а туристи беруть приклад з місцевих.переважну кількість водіїв, а коли їх немає, і ГИБДД на дорогах не видно, то можна і на суцільну виїхати і 160 їхати.

5.

Це вже особливості менталітету. Кому хочеться перевірити, сходіть на міст на овочевому ринку Ялти, там за день, можна стільки прав відібрати, багатьом плювати що перекрито, їдуть нахабно по зустрічній. Другий приклад Карла Маркса — Московська, їдуть прямо під «цеглу» – обурюється Yurtaev.

Дописувач каже, що «очікувателі» процесу «Росія прийде і порядки наведе» помиляються та закликає до довгого, для когось дуже хворобливого процесу зміни в головах жителів окупованого Криму, тому що тут все «глибоко занедбано».

Публікація викликала бурхливе обговорення. «Ялта перетворюється на смітник, не хочеться там бувати», — коментують допис в обговоренні.

Читайте також на hyser: Туристка из Челябинска под впечатлением от Крыма: грязь и безумные цены — в курортный сезон Крым продолжает разочаровывать россиян своим «гостеприимством»