За словами Анни Левчук головне завдання українського суспільства – не забувати, що держава зобов’язана забезпечувати реалізацію прав і свобод людини, а не утискати їх

За 27 років Незалежності України принципи прав і свобод людини, закладені в законодавстві, міжнародних зобов’язаннях та Конституції України, так і залишилися для влади порожніми словами на папері.

Про це в ефірі телеканалу “Обоз ТВ” заявила заступниця лідера політичної партії “Розумна сила” Анна Левчук.

“На сьогоднішній день в Україні немає практично жодного права людини, яке б не порушувалося. При цьому я говорю не про вчинення злочинів проти громадян з боку кримінальних осіб чи угруповань, а саме про державну політику щодо забезпечення реалізації цих прав.

Про бездіяльність органів державної влади, роз’єднаність різних соціальних груп, про недовіру громадян до влади. Наразі жоден українець не почуває себе у безпеці в своїй країні” , — наголошує заступник лідера партії.

За словами Анни Левчук головне завдання українського суспільства – не забувати, що держава зобов’язана забезпечувати реалізацію прав і свобод людини, а не утискати їх.

“В центрі будь-якої демократичної країни світу має знаходитися людина, її інтереси, дотримання її прав і свобод. Це є ключовою національною ідеєю, затвердженою в Основному Законі.

А ми маємо те, що Україна займає четверте місце за кількістю звернень громадян до Європейського Суду з прав людини. Фактично, кожна десята скарга до Страсбурга надходить саме від громадянина України, тож про захист яких прав і свобод українців можна говорити? Влада просто не зацікавлена опікуватись цими питаннями” — запевнила Анна Левчук.

В партії “Розумна сила” впевнені, якщо держава ігнорує права людини чи взагалі знищує їх або перешкоджає їх здійсненню, така держава не має права на існування. Тож на думку членів політичної сили, Україні вкрай необхідні докорінні зміни у владі.

Нагадаємо, 6 липня націоналістична організація “С14” і жорстоко побила заступника лідера партії “Розумна сила” Олександра Савченко.

Раніше Hyser писав про те, як народжувалася наша Конституція. Хто творець, а хто сприяв узурпації влади, пригадали автори