Пастори волають про кінець світу через затемнення Місяця: найдовше місячне затемнення за останні сто років можна буде спостерігати 27 липня

Популярний YouTube-пастор Пол Беглі з Індіани оголосив про прийдешнє «криваве» місячне затемнення і запевнив публіку, що воно є передвісником кінця світу

Інтернет-євангеліст присвятив цьому одразу декілька роликів, передає ЗМІ.

Беглі наводить цитати з Біблії, де згадується кривавий Місяць. У проповіді під назвою «Попередження про пророцтво: кривавий Місяць сходить» він сказав, що бог заговорив з ним про Місяць ще в червні.

«Він сказав: «Вам потрібно знати, що відбувається», — цитує слова Господа Беглі.

Проповідник засумнівався, враховуючи, що історія вже знала «криваві» Місяця в 2014 і 2015 роках, однак, перевіривши інформацію про майбутнє затемнення, дізнався, що воно стане найдовшим за всі часи.

Євангеліст бачить прямий зв’язок між затемненням і 70-річчям Ізраїлю, яке відзначили в 2018 році.

Пророцтво Беглі підтримує відомий телевізійний проповідник-п’ятдесятник Ірвін Бакстер-молодший, чия організація Endtime Ministries спеціалізується на есхатологічним теоріях і поясненні світових подій з точки зору пророцтв.

Daily Express зазначає, що інші «імениті розповсюджувачі пророцтва про кривавий Місяць» дорікають Марку Білцу і Джону Хаджі, які пророкували початок апокаліпсису після затемнення 2014 року. Саме вони поклали початок страху перед червоним Місяцем, вважає видання.

Найдовше місячне затемнення за останні сто років можна буде спостерігати 27 липня. Повне затемнення триватиме 1 годину і 43 хвилини. Залежно від погодних умов на різних точках планети жителі побачать світило в різних відтінках — від цегляного до червоного.

Увечері 27 липня 2018 роки українці зможуть побачити рідкісне місячне затемнення, повний Місяць пройде через тінь Землі. Цікаво, що в східних регіонах України затемнення буде видно краще, ніж на решті території країни. Орієнтовно, затемнення можна буде спостерігати близько 22-ї години по Києву 27 липня.

Це затемнення буде найдовшим повним місячним затемненням в 21 столітті. Загальна тривалість його складе близько 103 хвилин, передає ЗМІ з посиланням на Астрономічний календар.

«Максимальна тіньова фаза затемнення складе 1,61 при проходженні Місяця практично через центр земної тіні. Тривалість тіньового затемнення складе 1 годину 43 хвилини, що є максимальним значенням в поточному столітті. Загальна тривалість тіньового затемнення складе майже чотири години».

Суть явища «кривавого місяця»

Повний місяць під час затемнення перефарбується в драматичний колір. В залежності від погодних умов «кривавий місяць» може бути іржавим, цегляним або червоним. «Місяць не завжди знаходиться в ідеальному положенні згідно з Сонцем і Землею, тому ми не отримуємо місячного затемнення в кожному місячному циклі, — сказав Бред Такер, астроном з Дослідницької школи астрономії та астрофізики Австралійського національного університету.

— Ви побачите, як сонця схід і захід Землі висвітлюють поверхню Місяця — на відстані понад 350 000 км. Якщо б ви були на Місяці, ви б побачили повне сонячне затемнення, оскільки Земля блокувала б Сонце». Цей повний місяць у липні також відомий як «міні-місяць», тому що він знаходиться на далекій відстані від Землі і здається маленьким.

Люди в Австралії, Новій Зеландії, Європі, Африці та Азії будуть мати кращу можливість для спостереження затемнення, в той час як заключні етапи явища після заходу сонця будуть видні в деяких частинах Південної Америки. Для тих, хто знаходиться на Близькому Сході і на Мадагаскарі, затемнення буде відбуватися близько опівночі, а люди в Європі і Африці будуть мати кращий вигляд між заходом і північчю.

Азія, Індонезія і Австралія побачать це між північчю і сходом сонця в суботу. А ось Північна Америка, велика частина Тихого океану і велика частина Арктики нічого не помітять.

Читайте далее на hyser: Популярный уфолог поделился новыми странными наблюдениями: гигантский НЛО размером с планету едва не врезался в Солнце