УПЦ МП і УПЦ КП 27-28 липня проведуть хресні ходи в столиці, в Мережі йде активне обговорення майбутніх заходів

У хресній ході в Києві з нагоди 1030 річниці хрещення Русі – України в п’ятницю і суботу, 27-28 липня, як очікується, візьмуть участь по 100 тисяч мирян Української православної церкви Київського і Московського патріархатів. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

“У заявках вказана участь до 100 тисяч осіб. На п’ятницю – заявка від Московського патріархату на участь у ході до 100 тисяч осіб. На суботу – Київський патріархат, теж до 100 тисяч”, – сказав Крищенко.

За його словами, заходи безпеки будуть аналогічними минулорічними: забезпечувати правопорядок будуть близько 5 тисяч правоохоронців.

При цьому начальник столичного главку звернув увагу на те, що поки це тільки попередні розрахунки. Крищенко підкреслив, що, як і в минулому році, будуть встановлені рамки металошукачів, учасників масових акцій перевірятимуть на наявність заборонених предметів.

У свою чергу перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на селекторній нараді зазначив, що в допомогу столичної поліції для забезпечення правопорядку на масових заходах 27-28 липня залучать 5 тисяч співробітників Національної гвардії.

Також повідомляється, що сьогодні, 24 липня, пройшов хресний хід Української автокефальної православної церкви. У ньому брало участь близько тисячі прихожан.

Українські користувачі Мережі активно обговорюють майбутні масові заходи. Значна частина з них обурена акцією, яку проведе УПЦ Московського патріархату.

«А заборонити це побєдобєсіє на державному рівні не можна?», «Йдуть? Ну нехай собі йдуть. Згадайте “хресний хід” минулого літа. Ну пройшлися… Так, у СБУшників додалося сивого волосся, але це їх робота.

А нам просто не піддаватися на провокації», «Прекрасний привід сфотографувати всю нечисть в одному місці. Агов, СБУ», «Задовбали своїми хресними ходами – перекривають весь Київ», «Покажіть мені країну (демократичну) де, не порушуючи жодних норм забороняли найбільшу церкву країни?», «РПЦ – УПЦ МП, це розсадник агентури ФСБ», – пишуть вони.

У зв’язку в проведенням хресних ходів, в Києві буде перекрито ряд вулиць. Відповідне рішення прийняла Київська міська держадміністрація на прохання УПЦ МП і УПЦ КП. План заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України був затверджений Кабміном в листопаді 2017 року.

Популярные статьи сейчас

Когда яблочко от яблони упало далеко: За что Голливуд ополчился на сына Уилла Смита?

В сети показали уникальную Таврию-танк. Такого вы еще не видели

У Дженнифер Лопес еще больше выросли бедра. Поклонники подозревают операцию. Фото

Совсем плохая стала? Волочкова вышла в люди в прозрачной скатерти. Там все видно

Показать еще

27 липня з 11:00 до 16:30 буде перекрито вулиці:

– Трьохсвятительську (від Михайлівської площі до Європейської площі);

– Хрещатик (від вулиці Михайлівській до Європейської площі);

– Володимирський узвіз (від Поштової площі до Європейської);

– Паркову дорогу (від алеї Героїв Крут до вулиці Михайла Грушевського);

– Михайла Грушевського (від вулиці Шовковичної до Європейської площі).

28 липня з 12:00 до 13:30:

– бульвар Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14);

– Володимирську (від будинку № 56 до вулиці Софійської);

– Володимирський проїзд (від Софіївської площі до Михайлівської).

Раніше Hyser писав про те, що українці беруть ініціативу в свої руки та позбавляються від московських церков власноруч: все більше поширюється хвиля переходу релігійних громад УПЦ МП під юрисдикцію КП