Подивіться на перше фото.

Це російський “бізнесмен” Павло Фукс. У нього дуже круто йдуть справи в Україні. Це саме йому київське метро має сплатити майже 2 млрд.грн. через оборудку з поставкою вагонів за завищеною ціною. Ці гроші візьмуть з наших кишень, нещодавно підвищивши плату за проїзд у метро.

Але це не все. У Фукса ще крутіше йдуть справи і у газовій сфері. В часи Януковича була така скандальна фірма “Голден Деррік”. Як ми з’ясували в 2012-му році разом з Anna Babinets, “Голден Деррік” належав близькому до Януковича екс-міністру енергетики Ставицькому. Фірма тоді отримала 37 (!) ділянок на видобуток газу. Ставицький старався. Батя дозволяв.

Після Майдану Ставицький втік до Ізраїлю, кинувши вдома 42 кілограми золота і кілька мільйонів доларів. Все що, не влізло у торби з награбованим. Ну і 37 газових родовищ “Голден Дерріка”, які повернулись державі. Але ненадовго…

Минулої осені “Голден Деррік” змінив назву і став називатися: ТОВ “Іст Юроуп Петролеум”. А ще він змінив власника, і замість Ставицького, тепер фірму контролює Павло Фукс.

Після зміни власника, компанії стали повертатися і газові родовища. Минулої осені Державна служба геології та надр повернула фірмі Фукса-Ставицького 19 газових родовищ. А буквально днями Полтавська обларада довантажила йому ще 10 газоносних площ. Без аукціонів (!). Разом в нього тепер 29 (!) родовищ. Майже все вкрадене Ставицьким для “Голден Дерріка”.

Нещодавнє рішення про передачу родовищ фірмі Фукса особисто лобіював серед депутатів оцей мужній чоловік на другому фото. Це Олександр Біленький – голова Полтавської обласної ради, депутат від Блоку Петра Порошенка. Що характерно, за передачу родовищ Фуксу, злившись в екстазі, синхронно голосували фракції БПП і “Батьківщини” в Полтавській облраді.

Але ж ви не вірите, що у Фукса добре йдуть справи, через те, що він такий геніальний бізнесмен?

В 2014-му році, після виборів президента я написав у ФБ, що Порошенко – це Янукович, покращений на 30%. У Януковича гаманцем і “смотрящім” за активами був Курченко. А Фукса регулярно бачать в Адміністрації президента Порошенка. І не рідко разом з президентським фаворитом – нардепом Грановським. Про що ми дізналися з розслідувань Mykhailo Tkach.

То ж пояснення “бізнесових” успіхів Фукса має дуже чітке формулювання. Воно давно визначене і звучить так: “Зловживання владою і службовим становищем” (ст.364 ККУ). У випадку Петра Порошенка, після втрати повноважень – це від п’яти до восьми років позбавлення волі. Ну або ж втеча за кордон. Тільки от куди?

Пруфи викладу в коментарях. Лайк та репост на ваш розсуд.

Популярные статьи сейчас

Xiaomi представила планшет, который работает без подзарядки больше года! Неверояная штука

Маленький щенок испугался собственной икоты. Зато повеселил соцсети

Мужик поймал сома весом 129 килограмм! Вот это улов. Фото

Конфуз: сын Маши Ефросининой распахнул маме халат и засветил "папино счастье"

Показать еще

Дмитро Гнап

Раніше Hyser писав «Друзі, така штука. Так само як і ви, останнім часом ставлю собі ті кляті питання. Чому через чотири роки після Майдану на виборах знову вибір між обличчями»