Волонтер Роман Синіцин поділився постом Героя України Євгена Межевікіна, в якому він чітко відповів Володимиру Гройсману на його пропозицію. Крім того перед цим волонтер написав декілька слів про Євгена Межевікіна.

Пряма мова:

“Автор посту – росіянин, народився в росії, до війни це був йому братський народ, рідний. Зараз от ні.

Автор посту – кадровий військовий, танкіст.

Автор посту спалив на взльоткі ДАПа два російські танки тільки в одному бою.

Усього він спалив цих російських танків набагато більше.

Автор посту – Герой України. І у нього дуже правильна позиція.” – написав волонтер.

А тепер відповідь прем’єр-міністру Володимиру Гройсману від Героя України щодо присвоєння звання Героя України боксеру Олександру Усику.

“В стране, которая воюет с рф и марионеточными недореспубликами, подавать на героя Украины спортсмена- это слишком. Да он хороший боксёр, он поднял наш Флаг в москве, но это спорт.

Он зарабатывает деньги, титулы, авторитет. Но он не смог переступить через свои принцыпы, убеждения и выкрикнуть Слава Украине, не обниматься, а ударить в перчатки сопернику.

А также объявить многомилионной аудитории в рф, что происходит в стране и что не нужно к нам идти с оружием в руках и не идти рекламировать местную бургерную, а вернуться сразу домой, как истиный патриот, выполнив задачу на максимум!

Есть кому вручать награды за 14, 15, 16 годы, которые ещё никем не отмечены!”

Роман Сініцин

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що запропонує президенту присвоїти українському боксеру Олександру Усику звання Героя України після того, як Усик переміг росіянина Гассієва у Москві та став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі. Про це Гройсман написав у Facebook.

Президент України Петро Порошенко також відреагував на перемогу Усика.

«Жодної секунди не сумнівався, що Сашко переможе! Український гімн, який пролунав сьогодні у Москві на весь світ, — це символ нашої боротьби, наближення нашої перемоги. Україна пишається тобою!», — написав президент у Facebook.

Таким чином Усик став першим в історії українцем, який став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.

Раніше Hyser писав про те, що сказала Геращенко против Усика: «Герои Украины на Донбассе — они защищают страну в реальных боях с Москвой, а не в Москве», — звание Героя Украины еще нужно заслужить