в Житомирі пограбували відому волонтерку, викрали все, що всім миром збирали на передову.

«ЛЮДИ!!! Ви ЛЮДИ чи СВОЛОТА?- звертаюсь до тих, хто мене пограбував!!!

Житомиряни! Сьогодні я отримала постріл в серце – смертельне поранення – я виявила, що з мого гаража вкрали дуже багато того, що всім миром ми збирали для хлопців на передку. Вкрадено форму, спеціальну амуніцію, плитоноски, взуття, каву, енергетики, навіть мій фронтовий “бронік” та багато-багато іншого. Я з таким трудом дістала для розвідника взуття 48 розміру – його теж вкрали!

Як так можна, якась сволота , можна сказати, вкрала чиєсь житття там, на передку, адже всі знають, що все, що ми з такими потугами збираємо – все це рятує життя.

Крадії, де ваша совість, де ваша порядність! Хоч чи можна вас назвати людьми, бо ви вкрали у хлопців, що вас же захищають!

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: якщо хтось буде бачити, або комусь запропонують по-дешевці: тактичні ремні, плитоноски (англійські та українські) , маскхалати “берізка” і “піксельні”, тактичне взуття фірми ” М-ТАК”, італійську форму, французькі футболки, військові сірі брюки фірми “Айтек” (ВСЕ НОВЕ!!!) – відреагуйте негайно, це вкрадено у наших солдатів, витягнуто з мого гаража.

Злодії були в рукавичках, півдня працювала поліція, кінологи з собаками , але крадії навіть перевдягли взутття на нове і сліди обриваються біля гаражу, плюс пройшов дощ.

Це пограбування сталося під час мого перебування на реабілітації в Карпатах, приблизно 6-7 липня. Тварюки, якщо ви це читаєте – поверніть вкрадене, це чиїсь життя, якщо у вас є хоч краплина совісті!

НЕ БУДЬТЕ ВСІ БАЙДУЖИМИ – хто може – допоможіть повернути!

Якщо у когось проснеться совість і ви захочете хоч що небудь повернути – телефонуйте мені 067-783-48-14, я пробачу вам!

У зв”язку з цим я змушена переносити виїзд в район ООС, а там так чекають, адже все це було закуплено за клопотаннями самих командирів та воїнів.»

Yuliya Tolmachova

Раніше Hyser писав про те, що Волонтер Юрій Касьянов зробив гучну заяву: “Щоб дати надію тим, хто вміє думати, і тим самим зменшити поголів’я рабів”