В мережу потрапило відео, записане відомою російською блогеркою Inna Sergeevna. У ньому вона розповіла у чому різниця між українськими жінками та російськими.

За її словами, так як вміють чекати своїх чоловіків українки, не вміє ніхто, тим більше росіянки. Блогер захоплюється мужністю українського режисера Олега Сенцова. А також поділилася історією знайомства з загиблим Героєм Василем Сліпаком (Міф).

Як це було, дивіться на відео:

Також дивіться відео “ Накачані бики виломали двері до квартири старенької бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги“

Це такий жах, це така гидота….

Накачані бики виломали двері до квартири старенької бабусі.

За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги!!!

В неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, за яку не можна прожити.

Вона НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ, НЕ МОЖЕ платити комуналку!

Добре видно, що людина дуже бідна. В квартирі чисто, прибрано.Нема ремонту, але нема і сміття.

Але мерзотам, що це відео виклали, смішно. Вони глузують, ломаючи двері. Сміються, порпаючись у речах. Їм смішно, що бабуся живе так бідно і не може зробити собі ремонт. Сміються, заклеюючі двері папірцями. А хто буде лагодити двері? Вони так і залишаться поламаними, бо грошей на новий замок точно не буде.

Тварі сміються на 2-й хвилині, показуючі маленький столік біля ліжка, на якому під праорцем України стоять чиїсь фото. Чи не фото це загиблого в АТО сина?

Автор відео і головний організатор – Alexander Bodashko.

Друзі, я дуже прошу, поширте це відео.

В нашій країні наразі єдине, що може вплинути на владу, це розголос.

Якщо це відео розійдеться, якщо про це взнають всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опинеться у в’язниці, де йому і місце.

Станислав Краснов

Раніше Hyser писав про «Дивлячись на це фото “кримнашівці” просто ридають. Просто в курортне українське місто Генічеськ прийшла електричка з Дніпра»