«Дивлячись на це фото “кримнашівці” просто ридають. Просто в курортне українське місто Генічеськ прийшла електричка з Дніпра»

21.07.2018. Дивлячись на це фото кримчани які виходили на мітинги за Росію, зараз просто ридають. Це фото яке було зроблено буквально вчора людиної що відпочивала на Арабатській стрільці.

“Кримнашівці” які свого цасу звикли до забитих відпочівальниками пляжів звикли до таких картин, але після окупації півострову ця звична картина змінилась. Пусті пляжі та пусті гаманці стали вже нормою для зрадників.

Проте пляжі Одеської, та Херсонської області просто вщент переповнені. Наводимо пряму мову людини, що відпочівала на пляжі Херсонської області, та вчора виїзжала до дому:

“21.07.2018. Ничего особенного. Просто в курортный украинский Геническ на Азовском море пришла электричка из Днепра. А ну-ка, рашные боты, покажите мне подобную фотку из современного Крыма, где “полно отдыхающих”. СЛАВА УКРАИНЕ!”- написав відпочівальник з України.

За декілька днів до цього, цей відпочівальник у соцмережах писав наступне про свої враження від пляжів на Арабатській стрільці: Арабатська стрілка, липень 2018. Вчора розмовляю з пляжним торговцем морепродуктами. Каже вже немає сил …

З тих пір як Росія окупувала Крим, українськи відпочівальники, а також гості з Білорусі та інших країн буквально заполонили пляжі материкової України. Місцеві мешканці населених пунктів на яких розташовані пляжі ненатішаться тій кількості відпочівальників які за останні роки відвідують курортні місця.

Туристи що відвідують такі пляжі повідомляють про шалену кількість відпочівальників. Наводимо пряму мову людини яка нещодавна побувала на пляжі в Херсонській області на Арабатській стрільці:
“Арабаткая стрелка 2018. Вчера разговаривал с пляжным торговцем морепродуктами. Говорит уже нет сил, а только середина сезона.

Сколько не нагребет товара, курортники сразу все расхватывают и возмущаются, что мало взял. Заработок 5-7тыс грн. в день. Слава Украине!”

Та свіжа фотка

Ранее Hyser писал про «All inclusive» по ОРДЛОвски: журналисты показали, как живет единственный курорт «ЛДНР»