Українські політики відразу ж після переможного бою Олександра Усика проти Мурата Гассієва навипередки поспішили привітати українського боксера з надважливою звитягою. Про це зазначають ЗМІ.

Так, одним з перших українського чемпіона привітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвавши перемогу боксера історичною. Крім того він висловив бажання звернутись до президента з пропозицією присвоїти Усику найвищу державну нагороду.

«Історична перемога нашого Олександра Усика! Вкотре він доводить — сильніших за українців в світі нікого немає! Запропоную Президенту присвоїти Олександру звання Героя України! Слава Україні! Слава нашому Герою!» — написав Гройсман.

У свою чергу колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко також не оминула перемоги українського боксера над росіянином. Вона зазначила, що саме такі перемоги дуже необхідні українській нації у цей надскладний час для країни.

«Вітаю всіх українців з великою перемогою Олександра Усика в Москві! Саме такі перемоги нам зараз потрібні. Саме такі і в такому місці. Олександр з жовто-синім прапором над головою і під пісню «не віддамо свій край нікому, краще загинемо в бою» — це той символізм, який дає всім ньому впевненість, силу і натхнення.

Один такий бій — більше ніж робота міністерств, посольств і відомств протягом довгих років. Спасибі, Олександр. Пишаємося, нас не подолати. Слава Україні!» — написала Тимошенко на своїй офіційній сторінці в «Facebook».

Крім того мер Києва Віталій Кличко також привітав Усика, який став абсолютним чемпіоном світу, з перемогою. Кличко відзначив, що це був поєдинок дуже сильних бійців.

Більше того він відзначив, що ця перемога стала дуже важливою не лише для Олександра, а й для всієї країни.

«Це був поєдинок сильних. Напружений і емоційний … Вітаю тепер абсолютного чемпіона світу Олександра Усика з цієї важливою перемогою, яку ми чекали! Важливою не тільки для його кар’єри, а й для України! Тому що багато людей вболівали за Усика. І в Москві знову пролунав переможний український гімн і майорів наш національний прапор! Дякую, Олександре! Слава Україні!», — написав Кличко.

Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко також не оминув цієї події. Крім того Зубко зазначив, що чекав від Усика виходу у футболці на підтримку Олега Сенцова та інших політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Популярные статьи сейчас

Nissan выпустит электрический кроссовер, который покорит сердце всех автолюбителей

Обновление Windows 10: Как пользователи массово выбрасывают компьютеры на свалку

Стринги впились "прямо туда": Настя Каменских похвасталась своей "тюсечкой" в прозрачном белье

Расстались, даже не помирившись: Кремлю уже не нравится Зеленский. Это были его последние слова

Показать еще

«Прапор України та свято Українського боксу і спорту в центрі Москви — це історичне досягнення! До останнього чекав футболку «Свободу Олегу Сенцову!» між поясами чемпіону світу та кубком Муххамеда Алі на плечах чемпіона, але найкраща нагода нагадати росіянам за наших політичних в’язнів втрачена. На жаль. Олег Сенцов, Крим, Усик — це Україна! Свободу Олегу Сенцову», — написав Зубко.

Олександр Усик. «ФАВОРИТ». Документальний фільм.

Раніше Hyser писав про “Впевнено перемагає Путін”: Айдер Муждабаєв видав емоційний пост після перемоги Олександра Усика у Москві