Ми і Усик насправді програли: «коли спочатку клянете Усіка за тупорилі висловлювання про адін нарот, а потім бажаєте йому перемоги»

Певно, про це треба нагадувати постійно. Розумієте, коли ви спочатку клянете останніми словами Інтер, а потім дивитеся там футбол чи Усіка — ви програли.

Коли ви спочатку клянете європейських політиків, що вони шастають в Москву на чемпіонат світу з футболу, а потім радісно пишете про перебіг подій на цьому кривавому кубку — ви програли.

Коли спочатку клянете Усіка за тупорилі висловлювання про адін нарот, а потім бажаєте йому перемоги у Москві — ви програли.

Й Усік уже програв, бо він поїхав до ворога. Тому, вибачте, навіть якщо він покладе суперника з першого ж удару — він уже програв, бо він дасть привід Кремлю зайве показати, що «нармальна же всьо, вот і украінєц к нам прієхал і даже пабєділ нашева».

Ми тільки тоді почнемо вигравати хоча б ментально, коли нарешті зрозуміємо, що неможливо виграти там, де ти граєш за правилами ворога і на території ворога.

Я розумію, що найлегше — просто вкотре проклясти Порошенка чи Гройсмана, а потім сходити на пікабу.ру чи на рутьюб «паржать» з веселеньких картинок і відео, які вам радісно підсунуть «таваріщі-внє-палітікі» з-під Саратова чи і з самої Москви.

Бо коли ви переглядаєте абсолютно нейтральне відео якої-небудь інста-влоґєрши із Пітєра, пам’ятайте, що ви — програли.

Джерело: Роман Кушнарьов

Ранее Hyser писал, что “Україна, миленька і рідна” – перші слова Олександра Усика після історичної перемоги у фіналі. Відео