Дебош на каналі “Росія-24”: Ахеджакова красиво та влучно затулила рота російській журналістці

Російська актриса Лія Ахеджакова потрапила у скандал через те, що підтримала незаконно ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, але не підтримала громадянку Росії Марію Бутіну, яку затримали в США за підозрою в роботі агентом на Москву.

На російському телеканалі “Россия-24” її розкритикували за такий вчинок, розповіла на своїй сторінці в Facebook російська журналістка Олена Риковцева.

Крім того, Сенцова на російському ТБ назвали “терористом-невдахою”.

“Дорогая Лия Ахеджакова! Поскольку телевизор вы не смотрите, вынуждена сама сообщить вам о вашей тяжелой политической ошибке. Вы поддержали «террориста-неудачника» Сенцова. Но даже не подумали поднять свой голос в защиту героини русского народа, томящейся в американских застенках, Марии Бутиной. Выговор вам с занесением от телеканала Россия-24“, – написала Риковцева.

“Позвонила Лие. Рассказала, что вот без ее поддержки им в деле Бутиной похоже не обойтись”, – додала вона.

За її словами, актриса відповіла, що завжди радіє, коли вона в хорошій компанії.

“Во-вторых, что значит Сенцов «террорист-неудачник»? Это значит неудавшийся? За что же он тогда сидит? А Бутина — это удачливая шпионка? Но я не могу ее поддержать. Я не уверена, она Бутина или Путина. Я не могу защищать полу-Путину. Это без меня”, – процитувала Риковцева Ахеджакову.

Нагадаємо , що відома російська актриса театру і кіно Лія Ахеджакова звернула увагу на голодування Сенцова в той час, як у РФ проходить Чемпіонат світу та закликала звільнити українського політв’язня, режисера Олега Сенцова. Відповідне відео опубліковане на YouTube-каналі «Крим. Реалії».

«Що відбувається? Як нам не соромно? Під завісою цієї наркоти, цього мундіалю, веселощі, радість перемоги… І тихенько, тихенько, десь за віконницями, під килимом, людина вже 54-й день голодує», — сказала Ахеджакова.

«Європарламент майже одноголосно, там 480 голосів, вимагає від Росії визнати, що це політв’язні, і негайно їх звільнити! Ми входимо до всіх цих ПАРЄ, ОБСЄ… Але нас це не турбує — у нас футбол», — додала актриса.

Раніше Hyser писав про «Концерт для украденной земли»: «Бумбокс» посвятили новую песню Сенцову и спели ее на глазах у разъяренных россиян (видео)