Дитячий садок LeapKids у Києві: батьки повстали проти насилля

Хто ж міг знати, що вже зовсім скоро саме у цих стінах діти опиняться у небезпеці

«Академія щастя» – під таким гучним гаслом вже давно функціонує один із найдорожчих дошкільних навчальних закладів Києва за адресою Драгомирова, 11-E — «LeapKids».Витрати для батьків тут суттєві: за навчання, проживання, харчування – все окремо, і у підсумку виливається в космічну суму.

Скандальний LeapKids: побиття дітей та відсутність відповідальності

Та українці як завжди готові віддати останнє, аби їх чадо виросло «нормальною людиною.» Відкриття цього садочка прогриміло на всю столицю, запустили солідну PR-кампанію, всі видихнули із полегшенням: нарешті створили заклад європейського рівня.

Хто ж міг знати, що вже зовсім скоро саме у цих стінах діти опиняться у небезпеці, а персонал включно із дирекцію не відповідатиме за знущання над ними.

Цілком конкретний випадок стався із київською родиною, котра віддала свою дитину у LeapKids також. Пройшли численні тести, співбесіди із психологом, оплатили, згідно з договором, суму за півроку і річний внесок – в районі 5500 доларів. Погодьтеся, сума немала. Навіть для людей із достатком, що вже говорити про звичайну родину.

Але в результаті, замість турботи і виховання, отримали побої і невиліковну психологічну травму на все життя. В перші дні батьки почали помічати щось недобре, дівчинка поверталася брудно, засмученою, одягненою абияк, вихователі не слідкували за цим. Вона відмовлялася їсти і дуже погано спала, все ставало дедалі гірше.

Родина скаржилася на недотримання режиму дня у садочку, антисанітарію і невідомо, як собі міг таке дозволити заклад, який точно складно віднести у категорію бюджетних. Терпець батьків увірвався, коли побачили набряки на тілі. Після огляду психолога побоювання підтвердилися: дівчинку справді били, вона була налякана і навідріз відмовлялася повертатися назад до групи.

Довелося переглянути записи із камер спостереження, увагу звернули на те, що один із хлопчиків вдарив маленьку по голові. Але коли вихователь пообіцяла розібратися, мабуть, дуже швидко про це забула.

Тому що ніхто жодних дій не вчинив, розслідування не було, та й дирекція повинна була у такому випадку поставити питання про відповідність педагога посаді. Нещасні батьки досі шоковані. Дитину із садочка забрали, але чи ризикне вона піти в інший після такого переляку, не знає ніхто.

Дивіться: мама 5-річного хлопчика написала заяву про побиття дитини в садочку

Як повідомляв портал «Знай.ua», на Прикарпатті неадекватна жінка тримала на ланцюгу двох своїх дітей — 12 річну дочку і 11-річного сина. Про домашні тортури діти нікому не розповідали — боялися ще страшнішого покарання.