У Харкові оригінально вшанували пам’ять відомих українських вчених: зворушливі кадри

У Харкові не забувають про поважних жителів міста, які зробили величезний внесок у науку

На зупинках міста почали вивішувати портрети видатних істориків, археологів і учених.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Василь Горанін.

“Сьогодні приємно був здивований, випадково сховавшись від дощу на автобусній станції біля метро Холодна гора. Там я побачив фото наших шановних університетських викладачів! На жаль, не побачив серед них мого вельмишановного вчителя Кучера Олександра Омеляновича, так, мабуть, кафедрою ми не вийшли… Але все одно всім причетним до цього величезне спасибі”, – зазначив він, додавши до посту фотографії з харківської зупинки.

2

1

Нагадаємо, мережу підкорив вчинок пенсіонерки з Червонограда Львівської області.

Жінка оздобила балкон своєї квартири патріотичним орнаментом, який виклала з кількох тисяч пластикових кришечок. Відповідне фото з’явилося в мережі та зібрало шквал захопливих відгуків.

Пост з фото активно поширювали користувачі соціальної мережі.

«Молодчина! Не сидить склавши руки, не ниє, не бігає на безґлузді проплачені мітинги. Працівниця!!!», «Здоров’ я та наснаги, даже гарний приклад для нас. Чудовi, гарнi, зачаровують», «Не сидить на лавці і не перебирає кістки всім перехожим, а також мешканцям!»,

«Скільки праці і любові вкладено в орнамент! Молодець, здоров’я вам!», «Дуже мило та патріотичного, молодчинка», «Дуже гарно», «Респект», «Талант і патріотизм не помирають», «Молодець жінка! І дуже красиво, і як раз в тему. Велика молодець!», «Неймовірно!!!», «Оце талант», – писали вражені українці.

Нагадаємо також, що в окупованому проросійськими бойовиками Луганську під час так званого параду в День Перемоги роздавали українські листівки. В українських ЗМІ з’явилися відповідні фото.

Так, на одній з листівок можна побачити напис російською «Вчи історію. Прийдемо – запитаємо». А на другій можна прочитати «Пам’ятай, що живеш на українських землях».

Як повідомляла Politeka, відома актриса Ада Роговцева вразила українців патріотичним вчинком.

Раніше також повідомлялося, що на росТВ розрослася істерика через український прапор.