«Ці 300 кг кошерного сала сидять в Верховній Раді з 1991. Герой України, Герой Соціалістичної праці. Кавалер усіх орденів»: Юхим Звягільський — унікальний нардеп

Oleksandr Chernomorec

«Я би назвав його класичним,зразковим,типовим представником «української» еліти.

Юхим Звягільський.

Герой України,Герой Соціалістичної праці.

Кавалер орденів:Леніна, Князя Ярослава Мудрого IV ст.,Жовтневої Революції,Князя Ярослава Мудрого V ст.,ТрудовогоЧервоного Прапора.

Почесний громадянин міста Донецька.

Громадянин Ізраілю.

Народний Депутат Верховної Ради:1-го,2-го,3-го,4-го,5-го,6-го,7-го і 8-го скликання.

Ці 300 кг.кошерного сала сидять в Верховній Раді України з 1991 року і до сьогоднішнього дня….

Героям Слава!

А не так давно Звягільський написав Гройсману дуже дивого та відвертого листа

Народний депутат від Опозиційного блоку Юхим Звягільський у листі прем’єр-міністру Володимиру Гройсману розповів, що Міністерство фінансів України проігнорувало доручення прем’єра про виділення коштів на відновлення лікарні в Авдіївці.

Народний депутат від Опозиційного блоку Юхим Звягільський поскаржився прем’єр-міністру Володимиру Гройсману на дії Міністерства фінансів України, яке відмовило нардепу у виділенні коштів на відновлення Авдіївської центральної міської лікарні Донецької області.

Про це йдеться в листі нардепа Гройсману, який на своїй сторінці у Facebook оприлюднив шеф-редактор одного видання Орест Сохар.

У листі Звягільський розповів, що військово-цивільна адміністрація Авдіївки звернулася до нього з проханням виділити їй із державного бюджету приблизно 24 млн грн, необхідних для реалізації проекту «Соціальний офіс».

Він попросив Гройсмана розглянути можливість фінансування урядом цього проекту. «Інформую вас, що на виконання вашого доручення від 16 листопада 2017 року №44736/1/1-17 щодо відновлення Авдіївської центральної міської лікарні Донецької області (цій лікарні понад 60 років), Міністерство фінансів України вас і мене послало на х…й», – підсумував Звягільський.

Лист Звягільського Гройсману:«[Данилюк] Вас та мене послали на х@й»Звягільський завжди славився точністю…

Gepostet von Orest Sokhar am Freitag, 18. Mai 2018

У коментарі до листа Звягільського Сохар заявив, що документ, який є в його розпорядженні, – справжній.

«Звягільський завжди славився точністю формулювань… А будучи в. о. прем’єра він і резолюції в такому стилі писав», – зазначив редактор.

Звягільський є єдиним депутатом Верховної Ради України всіх скликань, має звання «Герой України». Нардепу 85 років.

Раніше Hyser писав — помахайте субсидії ручкою: депутати підклали українцям чергову «свиню». Що змінилося і хто не отримає нічого