«Кількість людей, які отруїлися у фаст-фуді в центрі Львова, зросла до 25 осіб» — повідомили у департаменті з питань цивільного захисту

Унаслідок масового отруєння у фаст-фуді в центрі Львова до медиків звернулися 25 осіб. Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, станом на 20:30 15 липня по допомогу до медиків звернулись 25 осіб, серед яких – одна дитина. Дитина та ще одна особа перебувають на амбулаторному лікуванні, інших постраждалих госпіталізували.

Нагадаємо, 13 липня у фаст-фуді в центрі Львова отруїлись 9 людей. Усі постраждалі харчувалися в закладі громадського харчування Tamash Kebab, який розташований на вул. Куліша, 10.

Спочатку повідомляли про дев’ятьох отруєних, однак вранці 14 липня департамент із питань цивільного захисту ЛОДА повідомив, що до медиків із симптомами отруєння звернулось 10 відвідувачів фаст-фуду.

Як тоді ж повідомила прес-служба Львівської міської ради, усі потерпілі – чоловіки віком від 19 до 30 років. Більшість з них – львів’яни, один – мешканець Пустомит і ще один – мешканець Мостиського району на Львівщині. У п’ятьох з них діагностували харчову токсикоінфекцію, у решти – гостру кишкову інфекцію.

До ZAXID.NET також звернулась львів’янка, яка повідомила, що отруїлась вона та її донька зі своїм другом. «Ми лікуємося вдома, але сьогодні також поїдемо в лікарню. В мене стан кращий, бо я з’їла того кебабу менше, а дочка і її друг лежать з температурою 39 градусів», – сказала жінка. Також вона зазначила, що буде вимагати від власників фаст-фуду компенсації.

Львівська поліція порушила кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України. Санкція статті передбачає штраф або арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.

Ранее Hyzer писал о том, что начался сезон арбузов: можно ли есть полосатую ягоду в середине июля и при этом не отравиться