Леонід Остальцев: «Якщо мене ще хтось колись запитає «Хто є найбільшим ворогом України», то я твердо відповім народ України»

Ми вважаємо себе унікальними. Найкрутіша нація на землі. Українці то найкращі. Сьогодні був мій ефір на 5 каналі в програмі #Рандеву. Я був дуже різким і замало приділив уваги самоконтролю і через це кількість матів зашкалювала. Але хочу поділитися тим, як я бачу нашу Країну і нашу націю.

Ми давали їздити на собі останню тисячу років, ми дозволяли нищити себе, русифіковувати, грабувати, вдягали самі собі ярмо і навчилися лише одному – скиглити і проклинати наших ворогів і звичайно владу. Ми з легкістю знімаємо із себе відповідальність і кричимо – ЦЕ ВІН ЧМО, ЦЕ ВІН ГРАБУЄ, це він робить те і робить се, а ми білі і пушисті бо ми НАРОД!!!

В Конституції написано – цитую:

«Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.»

А тепер давайте разом подумаємо. Ви Блять Конституцію хоч знаєте? Набухатися в день Конституції і знати це слово – не рахується. Ви знаєте, що означає «НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ»? Це означає, що НАРОД Є ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В КРАЇНІ.

А тепер по полках. Хто обирав президентів, мерів, обласних голів і прочих владних осіб? Народ. Хто відповідає за іх роботу або бездіяльність? Народ. Хто винен в бідах України?

І тут понеслась – Янукович, Порошенко, Бля (ой юля), Кличко, ще якісь інші хуі, але тільки НЕ НАРОД – БО НАРОД ЦЕ Ж СВЯТЕ І Я В ТОМУ ЧИСЛІ, а себе звинувачувати я не можу, бо це ж доведеться брати відповідальність для того щоб вирішити проблеми, які виникли в результаті моєі безвідповідальності і бездіяльності.

кщо мене ще хтось колись запитає «Хто є найбільшими ворогом України – я твердо відповім НАРОД УКРАЇНИ» бо моє життя навчило мене, що поламати мені життя, звести на нівець мою роботу, зробити мене бідним і ніщим може тільки одна людина – це я. Інші не зроблять цього, якщо я їм не дозволю. Те саме і тут.

Зруйнувати Україну не зможе ніхто, якщо тільки їм в цьому не допоможе наш Народ.

Тож велике прохання до моїх співвітчизників – давайте приймати відповідальність за нашу країну і давайте вже перестанемо звинувачувати всіх в своїх бідах, а почнемо дивитися на себе – на те, що ми робимо, яку участь приймаємо в розбудові України, чи достатньо ми робимо і звичайно приймемо той факт, що ми є тими хто або збудує Україну або зруйнує іі.

Знаю, що буде безліч незадоволених «народців» тому одразу кажу – видалити мене дуже просто. Зверху є панель і там треба обрати «ЗАБЛОКУВАТИ». За мати і образи в коментах – одразу в баніто.
Доповідь закінчив.

Леонід Остальцев

Раніше Hyzer писав «Чому я повинен віддати вам, дорослим і зрілим “савєтским” людям своє майбутнє і майбутнє свої дітей» – Леонід Остальцев