Неочікувана заява Голови «Укрпошти» Ігора Смілянського: «Уряд повинен публічно сказати, що він підтримує мою стратегію. Я дав право вибору уряду»

Ігор Смілянський, який очолював ПАТ «Укрпошта» з квітня 2016 року, написав заяву про відставку.

Про це Смілянський повідомив 12 липня під час зустрічі з журналістами, передає УНІАН.

«Я справді подав заяву про відставку, датовану 31 серпня, щоби в уряду був час подумати і прийняти рішення, чи продовжити зі мною контракт на адекватних умовах, чи припинити, що теж нормально, і достатньо часу для перехідного етапу, щоб я міг передати ключі, кабінет і стіл», — повідомив він.

Водночас, за словами Смілянського, він висунув уряду такі умови, за яких готовий продовжити контракт.

«Уряд повинен публічно сказати, що він підтримує мою стратегію. Я дав право вибору уряду», — пояснив свою позицію Смілянський.

Говорячи про умови, на яких він може залишитись, Смілянський зазначив, що йдеться про можливість формувати власну команду, гарантія політичної незалежності, можливість реалізації радикальних «шокових» реформ і чітка стратегія.

За словами Смілянського, до 31 серпня він продовжує роботу в звичайному режимі.

Нагадаємо, Кабмін призначив екс-працівника аудиторської компанії KPMG Ігоря Смілянського головою «Укрпошти» у квітні 2016 року.

Смілянський в ході засідання уряду, представляючи плани розробки стратегії компанії, розповів, що «Укрпошта» може стати тією платформою, на якій може рости бізнес інтернет-торгівлі.

«Різні країни вирішують питання стратегії по різному, на жаль, в усьому світі поштові установи переживають кризовий період, тому що обсяги поштової кореспонденції падають, за винятком посилок, які ростуть в сегменті e-commerce. І «Укрпошта» може стати тією платформою, на якій цей бізнес розвиватиметься», — сказав він.

Крім цього, він повідомив, що планує розширити фінансові послуги за рахунок створення Поштового банку, і використовувати ці кошти для фінансування малого і середнього бізнесу, який може рости на платформі «Укрпошти».

Ігор Смілянський має професійний досвід більше 17 років в сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу в провідних глобальних консалтингових компаніях.

Працював в Нью Йорку, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Конкурс на посаду керівника УДППЗ «Укрпошта» був оголошений 19 лютого 2016 року. У конкурсі взяли участь 48 претендентів. Відбір проходив в два етапи.

Нагадаємо, що поляка Бальчуна призначено головою «Укрзалізниці».

Ранее Hyzer писал про то, что раскрыта «космическая» зарплата нового главы «Укрпочты»