Про людей праці: Тернопільський ресторатор назвав лохами молодих українців, які їдуть на заробітки (ВІДЕО)

Відомий тернопільський ресторатор, власник “Старого млина” Михайло Гросуляк опублікував на сторінці у ФБ відео у якому доволі гостро висловився про те, що молодь масово виїжджає на заробітки за кордон.

Чоловік переконаний, що саме сьогодні в країні настав той час, що можна заробити, розвивати своє, пише Терноград.

«Я хочу сказати за людей праці. Мені видається, що в країні зараз якраз той період, коли люди лицем повертаються до працевлаштування, робочих спеціальностей. Є купа вакансій, адже люди масово виїжджають за кордон. Я рахую, що то не той період для України, щоб виїжджати за кордон.

Вибачте молоді люди, але хто покидає країну, я їх лохами вважаю. Бо в Україні зараз саме той час, коли є вільний простір і можна реалізувати себе в різній області. І прикладом цього є Сергій Кузнєцов, який зі сміття, або з речей, які вже послужили і не потрібні людям, робить унікальні речі.

І ми ці речі продаємо в Європу. Слава Богу, він рахує мене своїм менеджером. Шість років тому ми зустрілися. На сьогодні він уже успішний художник, навіть творець. Тішуся, що хоч одній людині мистецтва я можу допомогти».

Таке звернення обурило багатьох користувачів, тому пізніше Михайло написав пост-пояснення: «Слухаєте та не чуєте»

«Я й не сподівався на таку активність під своїм попереднім відео та уявити не міг, що воно викличе такий величезний резонанс. Я хочу пояснити, що мав на увазі, сподіваюся, що Ви вхопите мою думку. Так, я чоловік прямий, та це краще, ніж мовчати, сидячи в кущах.

У відео про людей праці я хотів звернутися до тих наших співгромадян, які масово виїжджають за кордон і прагнув розповісти про те, що в Україні є НЕ МЕНШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ для самореалізації. Головне бажання, наявність внутрішнього стержня і сімейних цінностей. У відео хотів закликати людей ставати особистостями на своїй українській землі, на Батьківщині.

Під словом особистість маю на увазі – самодостатню людину, яка пишається своєю професією, своєю працею і не соромиться дивитися людям в очі. Працювати з гордо піднятою головою в Україні може кожен, тому що ми українці – одна величезна сім’я і заслуговуємо на хороше життя і достаток у кожній родині.

Ви кажете що немає варіантів заробітку? Я вам розказую про людину, яка робить шедеври зі сміття…

Розумію, що за допомогою заробітчан

економічна ситуація в Україні ще якось жевріє і не є такою критичною. Але за цим я не бачу ні нашого майбутнього, ні майбутнього наших дітей. Бо всі таким чином виїдуть. Я є патріотом своєї держави, свого міста, свого народу і буду до останнього дня боротися за те, щоб в Україні жилося не гірше, як закордоном. Та щоб поляки, чехи і німці приїжджали до нас на заробітки.

Мені боляче дивитися як люди масово виїжджають за кордон, залишаючи тут своїх дітей, батьків і друзів. Хочу підтримати та змотивувати людей, які залишилися в Україні, адже зараз тут є більше простору, більше енергії, більше шансів стати успішними, стати господарями своєї долі й на старості років пишатися собою!

Зараз є все для того, щоб стати особистістю і в Україні, тому не зраджуйте собі та приймайте рішення з розумом й розумінням. Майбутнє залежить від нас, залежить від ставлення, доброти та підтримки. Будьте людяними, будьте справжніми та не соромтеся жити на своїй Батьківщині.

І будьмо відвертими, ви прекрасно розумієте про що я…»

Михайло Гросуляк

Ранее Hyzer писал о новой приманке для украинских «заробитчан»: какими льготами Польша заманивает наших соотечественников на работу.