Останніми роками Росія робила все можливе для розсварення і подрібнення патріотично налаштованих українців. Ми гриземося через внутрішні справи натхненно і самовіддано. Ніби назавжди. Я сам вже було відчув щось схоже на розпач, адже за таким вінігретом іде напад, розділених легше ламати.

Але якщо чіпають важливе, все стає інакшим. Це свідчить про дорослішання. Тому після такої акції Кремль має всерйоз зрозуміти що досягти мети йому поки не вдалося. І що ті 150,000+, що згуртовано вбивали рейтинг продажної структури, будуть серйозною проблемою для РФ у разі чогось гіршого. Сподіваюсь, найближчим часом відчуття єдності у важливий момент вдастся не розгубити.

Володимир Ар’єв

Також Любомир Футорський висловився про те, що FIFA за рускі гроші, розкрутили «Слава Україні» на всю блакитну Землю

А тепер я розповім що сталось – хоча це очевидно

Грьобане ФІФА, за порадою своїх сутенерів з РФ, написали стандартну скаргу Цукеру з метою всіх заблокувати, бо вони боти і чесним фраєрам жизні не дають.

Грьобане ФІФА було не в курсі двох речей і забуло про ще одну:

1. Там не було жодного бота, це все були реальні люди

2. Вислів «Слава Україні» можна почути НА БУДЬ ЯКОМУ ВІДЕОЗАПИСІ УРОЧИСТОГО ПАРАДУ з уст Президента України, зокрема.

а також

3. Марка недавно жостко анально полюбили американські конґресмени і недвозначно пояснили, шо FB – це американська компанія, а не пісочниця для руских ботів і вже тим більше – не зручний для них інструмент маніпуляцій і тиску.

Внаслідок цього останнього моменту – FB врубав глобальну перевірку акаунтів тих, хто писав коменти. Но – оскільки то все були реальні люди – то вони без проблем пройшли перевірку. Тоді FB вирішив перевірити ВСІХ коментаторів. І з подивом знайшов ботів зовсім не там

Про що повідомив FIFA – тіпа “ми розглянули ваше звернення, але нічого не найшли (а ми тепер, сука, нормально шукаєм, а не так, як до того шукав руский офіс ФБ) і тому ви можете піти і вкусити себе за х*й, якшо дістанете”.

FIFA поняли шо затєя провалілась, і видалила кчортям рейтинг групи. Чим зашкварилась в медіапросторі остаточно.

Чому? Та тому шо це міжнародна організація, її сторінку читає весь світ, який з подивом для себе дізнався, шо стандарне привітання європейської країни тягне санкції на футболістів.

Так шо, FIFA за рускі гроші, розкрутили «СЛАВА УКРАЇНІ» на всю блакитну Землю і – опісля всіх корупційних скандалів – зашкварились як цілковиті олені на зарплаті у Путіна.

P.S. Я не дивлюсь цей ЧС.

Любомир Футорський

Ранее Hyzer писал про Гордона и о скандале с Видой и Вукоевичем: «Я презираю ФИФА, в этой организации – мерзопакостные, коррупционные негодяи»