Український парламент ухвалив важливий законопроект про захист дітей. Рада ухвалила закон, який залишить боржників без копійки

Верховна Рада на засіданні 3 липня підтримала законопроект №8296 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

За даний законопроект проголосували 230 народних обранців.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що законопроект передбачає можливість автоматичного арешту коштів на рахунку боржника по аліментах.

Батько, з яким проживає тяжкохвора дитина або дитина з інвалідністю, отримує право самостійно вирішувати питання виїзду її за кордон на термін до місяця, якщо у другого з батьків є заборгованість по аліментах більше трьох місяців.

“Також законопроект пропонує посилити відповідальність за несплату аліментів і збільшити термін обігу і період, за який можуть бути стягнуті аліменти”, – йдеться в документі.

Відзначимо, що законопроект №8296 про створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на необхідний вміст депутати ухвалили в першому читанні 15 травня.

У Верховній Раді виник конфлікт через скандальну поправку в указому законопроекті. В вівторок, 3 липня, парламент розглядав законопроект №8295, який стосується дітей, батьків, аліментів та іх оподаткування. Однак деякі нардепи вважають, що цей законопроект хотіли ухвалити заради інтересів певних олігархів.

“У цей законопроект внесена поправка №8. Вона говорить: «тимчасово, до 01 січня 2020 року звільнити від сплати ПДВ імпортне обладнання, яке призначене для виробництва енергіі із відновлювальних джерел енергіі». Не дуже про дітей, правда?“, – написала на своїй сторінці в Фейсбук нардеп Ганна Гопко.

“Звичайно, податкове стимулювання «зеленої» енергетики також у світі існує. Але не таким сумнівним способом у законі про дітей. І не при «зелених» тарифах у 2-3 рази вищих, аніж у Європі. Ось так, законопроект ніби для дітей, а у виграші знову Рінат Леонідович“, – резюмувала вона.

Тим часом нардеп Єгор Соболєв повідомив, що народні обранці заблокували спробу проштовхнути цей законопроект.

Популярные статьи сейчас

"Королева бурлеска" Дита фон Тиз разделась прямо на сцене: сочный кадр взбудоражил весь мир (фото)

Никого больше не узнает, началось необратимое: что известно о состоянии Джигарханяна

Звезда Квартала 95 побаловала фанатов интимным фото: в постели, совершенно без белья

Мягкий как пластилин: назван повседневный продукт, уничтожающий потенцию. Не рискуйте

Показать еще

“Заблокували спробу встромити в законодавство про захист дітей пільги на завезення обладнання для компаній насамперед Ріната Ахметова. “Таку поправку подав від свого імені депутат від «Народного фронту» Юрій Вознюк”, – повідомив він.

Нагадаємо також, що українським артистам, які виступають на території Російської Федерації, готують особливі правила.

У Верховну Раду України вже внесені три відповідні законопроекти, заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Напомним ранее, Hyser писал Миллиардная премия Коболеву — ни в одной стране такого нет: почему газ продолжает дорожать