Ці непрохані гості порушили все, що тільки можна було

У Києві із несподіваною перевіркою до одного з елітних дитячих садочків завітала досить дивна «комісія» – входили до її складу жінки, які представилися просто «мамами».Але от реальних матусь такі речі обурили. Все тому, що гості дозволяли собі занадто багато.

Комісія аматорів

Мова йде про спеціалізований заклад LeapKids за адресою Драгомирова 11-Е. Тут, окрім звичайних діток, отримують базові знання та навички ті, хто потребує додаткової уваги – вихованці із особливими потребами. В одну з таких груп і навідалися ці жінки.

«Сьогодні до LeapKids завітав десант матусь з дружньою але суворою перевіркою- що напрацював садочок за рік, з моменту останнього візиту. Які традиції залишились, що нового додали…Чекаємо висновків «, — йшлося в повідомленні на сторінці закладу у Facebook.

Батьки одразу ж відреагували на візит: скаржаться, що інсценована комісія насправді порушила все, що тільки могла. У коментарях пишуть: жінки були взагалі без спецодягу, і при цьому навіть їли поруч із дітьми, були у тривалому контакті із ними. Прийшовши із вулиці, навіть не показали жодного посвідчення, чи медичної книги.

А кожен працівник дошкільного навчального закладу, знає: за законом це суворе порушення.

Тим паче, якщо мова йде про незахищених малюків, вони повинні були спочатку звернутися до психолога садочка, аби той порадив, чи можна взагалі отак вриватися.

Чим ризикує садок і батьки?

Для дітей це може стати неабияким стресом. Вони незахищені емоційно і дуже різко реагують на чужих людей. Навіть, якщо ви їм щиро посміхаєтеся.

По-друге, візит треба скоригувати із керівництвом. Не дивно, адже після таких випадковостей їм дістанеться у першу чергу: від розлючених батьків і районної, обласної адміністрації, а там не за горами звільнення вихователя та притягнення до відповідальності директора, і це не жарти.

Здивування та злість матусь цілком можна зрозуміти. Віддаючи свою дитину в садок, вони сподіваються, що ті будуть у безпеці. А перевірками мають право займатися журналісти (якщо є редакційне завдання), Державна санітарна служба (якщо існує привід), або поліція (якщо сталося правопорушення).

В іншому випадку елітний заклад ризикує втратити свою добру репутацію, пускаючи в своїх двері всіх, кого попало.

Дивіться: перевірка у дитячих садках Києва