Харківський робінгуд Стас Дужко, якого суд сьогодні звільнив з-під варти, вийшовши із зали суду, зробив пропозицію своїй дівчині Арсенії.

Зворушливий момент освідчення хлопця з каблучкою та квітами опублікував на власному телеграм-каналі лідер НК Андрій Білецький.

Нагадаємо, що сьогодні в Київському райсуді Харкова продовжились засідання щодо перегляду запобіжного заходу для «харківських робінігудів».

Зокрема, під цілодобовий домашній арешт сьогодні також вже відпустили Олега Булаха та Віталія Голоту. Засідання тривають.

Крім того, минулого тижня стало відомо, що після слідчих дій прокуратура зняла з «харківських робінгудів» обвинувачення у замаху на вбивство, залишивши лише «хуліганство» за ч. 4 ст. 296 ККУ.

Раніше Знай повідомляв, що 23 листопада Київський райсуд Харкова продовжує засідання у справі харківських патріотів. Зараз за гратами знаходяться 12 хлопців.

Повідомляється, що в п'ятницю, 20 листопада, відбулася перша частина засідання. Тоді суд відпустив із СІЗО харківських патріотів Олександра Савотіна, Антона Мокренка та Євгена Шкіркова, змінивши їм запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт.