Наводимо слова автора:

Невдовзі ДЕІ зможе зайти на перевірку Дарницької ТЕЦ.

Держекоінспекція не допускалась на підприємство для проведення заходів контролю чотири (!!!) рази з 2019 року!

Хоча причини для візиту на ТЕЦ були вагомі. Це десятки звернень від киян щодо можливого забруднення підприємством середовища, в якому живуть тисячі людей.

Сьогодні поспілкувався з керівником підприємства В'ячеславом Селівановим стосовно недопусків та можливості таки здійснити перевірку. Керівник Дарницької ТЕЦ запевнив, що вже завтра з ініціативи підприємства буде підготовлене звернення, яке дозволить держекоінспекторам провести позаплановий захід контролю за дотриманням природоохоронного законодавства.

ДЕІ перевірить, чи дотримані вимоги стосовно функціонування золовідвалу, викидів в атмосферне повітря, скидів зворотних вод, утилізації відходів, а також чи виконуються приписи щодо озеленення території.

Я наполягав на тому, щоб керівництво допустило до перевірки ініціативну групу киян, а також представників ЗМІ, щоб вони могли проконтролювати як представників підприємства, так і держекоінспекторів. Мені вдалось добитися такого дозволу, тож про точну дату проведення перевірки обов'язково повідомлю.

Я сподіваюсь, що керівництво дотримається обіцянок і Держекоінспекція зможе потрапити на Дарницьку ТЕЦ і прозоро провести перевірку. Це нарешті поставить крапку у тій напруженій ситуації, яка склалась навколо підприємства.

Перемога для всього Києва! Невдовзі ДЕІ зможе зайти на перевірку Дарницької ТЕЦ. Держекоінспекція не допускалась на...

Posted by Андрій Мальований on Thursday, July 9, 2020

Популярные статьи сейчас

Игорь Николаев впервые показал фото без усов: Наташа Королева уйдет в загул

Эта каша вмиг излечит щитовидку: недуги больше не побеспокоят

Эти каши хуже яда: моментально ослабляют кости и разрушают кишечник

"Выедает" печень и клетки головного мозга: какой напиток к шашлыкам категорически нельзя употреблять

Показать еще