Известная украинская телеведущая Екатерина Осадчая, как и все украинцы, сейчас находится на карантине и решила поделиться тем, как ей удается развлечь своего трехлетнего сына. 

Для многих людей, кто сейчас на карантине и имеет маленьких детей, встает вопрос о том, как правильно их развлекать? При этом выходить на улицу нельзя, ведь это буквально опасно для жизни. 

А вот известная телеведущая Катя Осадчая не унывает. На своей странице в социальной сети она показала трогательное фото, на котором запечатлена она с трехлетним сыном Иваном и мужем Юрием Горбуновым. На снимке Катя Осадчая предстала совершенно без макияжа и в домашней одежде. Стоит сказать, что она не боится показаться перед своими поклонниками без грима, ведь она прекрасно выглядит. 

Также Катя Осадчая решила рассказать о том, как можно развлечь своих детей в этот непростой период. Она предложила несколько вариантов игр. Также поделилась, что сейчас у ее сына проснулось внимание к строительным инструментам. И вообще, Иван растет очень любознательным ребенком. 

Стоит сказать, что поклонники в комментариях не только восхитились семейной идиллией и красотой Кати Осадчей, но и выразили ей благодарность за столь полезные советы. 

"Дякую 😘 у мене нема малюків, але я все фіксую 😄 Я щиро рада за Івана, стільки часу з батьками 💖 Ви молодці 😊,  Такі милі. Успіхів вам у вихованні синочка. Будьте здорові.👍,  Красивая семья и любимые ведущие,здоровья Вам!!!🔥❤️,  Как мило, многие селебрити "познакомились" со своими детьми 🙈Не всё же няни и бабушки...😁". - написали преданные фанаты. 

View this post on Instagram

Карантин для батьків — окреме випробування. Нині, коли не можна на майданчики, й всі ізольовані по домівках, потрібно щодня вигадувати тисячі ігор для малечі. Івану три роки, тому розваги саме на цей вік. ⠀ 🧘🏼‍♀‍ Сина важко до чогось змусити, тому більше спрацьовують спільні розваги. Іван справді дуже любить повторювати за батьками. Повторює навіть спільну руханку й вправи з йоги. Тож спробуйте розпочати, а діти до вас доєднаються. Головне — аби вправи були простими, такими, які вони легко повторять. ⠀ 🏡 «Гаряче-холодно». Ми ховаємо різні речі по будинку й почергово їх шукаємо. Хвилин на 20 відволікти Івана можна. ⠀ 🔨 Нині у нас період цікавості до ремонтних робіт: викруток, молотків, іграшкових цвяхів із дерева. У всіх хлопців такого віку напевно є іграшковий молоток. А решта — ваша фантазія, куди й що можна забити. До прикладу, іграшкові цвяхи можна забити в мило. Але все під пильним наглядом. Так, до речі, й мами навчаться вішати полиці.😅 ⠀ 🧺 Сортування. Брати можна все. Макарони, крупи й овочі (тільки не забудьте їх помити). Взагалі для сортування підійде будь-що. Також можна зібрати іграшки однотонних кольорів (частини конструктора) й запропонувати дитині розкласти всі деталі за кольорами. ⠀ 🙌🏻 Ліпка. Наше улюблене заняття — розкатати пластилін, як тісто для печива, й вирізати фігури. Можна використати солоне тісто та форми для печива. А можна одразу й печиво робити. Івана це дуже захоплює, може ліпити з годину точно. ⠀ 🧩 Пошук однакових елементів одного цілого. Картинки (їх можна видрукувати) потрібно розрізати на частини й змішати. Виходять своєрідні пазли, але простіші, ніж зазвичай. Та й почати можна навіть з двох частин. ⠀ 🧑🏼‍⚕‍ Гра в лікаря. У цьому віці діти вже пам’ятають свій похід до лікаря і залюбки все повторюють. Іван «слухає» дихання та бере кров з пальця спочатку у дорослих, потім в іграшок. ⠀ 🙈 Хованки. Іван цю гру полюбив давно, а зараз вона стала ще актуальнішою. Син любить саме шукати. ⠀ 🎨 Без розмальовок (водні наші улюблені), пазлів, конструкторів теж ніяк. А ще секрет: частину іграшок ми ховаємо, щоб за кілька тижнів гратися ними з більшою цікавістю. ⠀ Час від часу писатиму такі пости, адже наш арсенал розваг збільшується

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha) on

Ранее портал Hyser писал о том, что Леся Никитюк покорила мужчин интересной позой.

Также писали, что Ани Лорак ошарашила «новым» лицом после пластики, стала похожа на Билык, только губы в два раза больше.

Популярные статьи сейчас

Срочно бегите: мэр Киева рассказал, где в столице купить медицинские маски и дезинфекторы

Отставка Зеленского: уже назван преемник

"Пошла вон, закрой рот!": Жириновский набросился на Пугачеву. Та назвала его маразматиком. Видео

Под юбкой все гладко: Волочкова решила удивить, задрав ноги в кресле

Показать еще

Напомним, что Катя Осадчая дала советы украинцам на время карантина.