Украинская певица Наталка Карпа, которая не так давно стала мамой, поделилась со своими поклонниками печальным событием из своей жизни.

Наталка Карпа, фото: Instagram

Все дело в том, что ушла из жизни ее родная бабушка, пишет Апостроф. Об этом Наталка рассказала в своем Instagram.

Она рассказала, как случайно в одной из соцсети наткнулась на пост, в котором было написано, что самым главным человеком для любого человека является мама мамы, то есть бабушка.

"Звичайно, в кожного своя історія, але ця точно про мене... моя бабуся Наталя зіграла важливу роль у формуванні свої онуків.
Перша молитва... ми вивчили з нею...
Перший досвід в Бюті сфері... я не про косметику, а про елементарне правило правильного витирання промокаючими рухами після вмивання..
Перша страва... яку приготувала по її рецепту....досі вдома є пожовклий аркуш з переписом рецепту, який рука не піднімається викинути..
Перша закоханість та перші розчарування ... все вона не показуючи вигляду, допомагала в юній голівці розкласти по поличкам... Бог дарував прожити їй 93 роки, на її шляху було безліч життєвих випробувань-на очах розстріляли маму, майже всіх братів забрала війна, а решту родини втікли в далеку Гамерику, так і до кінця життя не бачивши один одного, лише скупими вісточками інформувавши про присутність на цій планеті... але вона не здалась, не зламалась, не зрадила, не підвела...
В християнській вірі, навчаючи бути добрими дітьми Всевишнього, чудово виховала не одне покоління своїх нащадків!" - написала Наталка.

View this post on Instagram

Якось у ФБ натрапила на фразу, що надважливою людиною для дитини є мамина мама,- бабуся! Звичайно, в кожного своя історія, але ця точно про мене... моя бабуся Наталя зіграла важливу роль у формуванні свої онуків. Перша молитва... ми вивчили з нею... Перший досвід в Бюті сфері... я не про косметику, а про елементарне правило правильного витирання промокаючими рухами після вмивання.. Перша страва... яку приготувала по її рецепту....досі вдома є пожовклий аркуш з переписом рецепту, який рука не піднімається викинути.. Перша закоханість та перші розчарування ... все вона не показуючи вигляду, допомагала в юній голівці розкласти по поличкам... Бог дарував прожити їй 93 роки, на її шляху було безліч життєвих випробувань-на очах розстріляли маму, майже всіх братів забрала війна, а решту родини втікли в далеку Гамерику, так і до кінця життя не бачивши один одного, лише скупими вісточками інформувавши про присутність на цій планеті... але вона не здалась, не зламалась, не зрадила, не підвела... В християнській вірі, навчаючи бути добрими дітьми Всевишнього, чудово виховала не одне покоління своїх нащадків! Мене дуже болить, що не можу провести її в останню путь... так хочеться, хоча б на кілька хвилин, в рідний Добромиль, де закриваючи очі пропливає безтурботне дитинство, юність, і навіть недавнє сьогодення ... ТИ завжди житимеш ось тут ... в моєму серці! Світла пам’ять тобі, моя Наталочко! П.с. Похорон відбудеться сьогодні, 5 січня, о 13.30 в Добромилі.

A post shared by Наталка КАРПА (@natalkakarpa) on

"Мене дуже болить, що не можу провести її в останню путь... так хочеться, хоча б на кілька хвилин, в рідний Добромиль, де закриваючи очі пропливає безтурботне дитинство, юність, і навіть недавнє сьогодення ...
ТИ завжди житимеш ось тут ... в моєму серці! Світла пам’ять тобі, моя Наталочко!" - таким образом она закончила пост, который тронул за душу, наверняка, всех подписчиков артистки, которые написали ей самые теплые слова поддержки.

Ранее Hyser писал о том, что умер легендарный конструктор самого мощного и быстрого бомбардировщика ТУ-160.

Также Hyser сообщал, что из жизни ушла легенда целого поколения, народная артистка СССР.

Напомним, что умерла 30-летняя звезда нашумевшего сериала "Игры Престолов".

Подписывайтесь на наш Twitter

Популярные статьи сейчас

Полномасштабная атака на Украину: главарь "ДНР" выступил со срочным призывом. Началось

До 20 см снега: мощная метель накрыла Украину. Где не видать потепления

Под Путиным зашаталось кресло: массовые протесты охватили Россию. Это почти Майдан!

Редчайший ГАЗ-22 "Волга" в кузове универсал вернули к жизни: выглядит, как в 60-х

Показать еще