Знаменитый телеведущий Никита Добрынин не отстает из звезд шоу-биза и является активным пользователем соцсети Инстаграм.

Никита Добрынин, фото: glianec

В преддверии Нового года он поделился со своими поклонниками детским снимком и рядом опубликовал фото в настоящем времени, но максимально похожее на фото прошлых лет.

Он рассказал, как в детстве просил на Новый год у Деда Мороза подарки через маму и именно тогда, когда поделился с ней, что хочет игрушечного льва, он начал подозревать, что Деда Мороза не существует.

View this post on Instagram

ТЯГНИ ЛІВОРУЧ, ЩОБ ПОБАЧИТИ МЕНЕ В ДИТИНСТВІ🎄. До останнього вірив у Діда Мороза і в те, що саме він приносить мені подарунки. Але я точно знав, що батьки йому допомагають. Якось на Новий рік я дуже хотів багато солодощів і м'якого іграшкового лева. Говорив про це тільки мамі. І ось я отримую свого лева і розумію, що щось тут не так. Я ж розповідав про це тільки мамі, а вона каже, ніби передала моє побажання Діду Морозу. Відтоді я почав підозрювати, що вони в якійсь змові. Що далі? А далі, в класі третьому я почав заробляти свої перші гроші. Знайшов у родичів костюм Діда Мороза і ходив під час новорічної ночі вітав людей по квартирах. Звісно ж, не безкоштовно. За вечір я міг заробити гривень 200-300 і потім вільно тиждень почуватися. А як вам фото? Схожий? Радий взяти участь у фотопроекті @oppo_ukraine, зараз фото зробили просто на телефон👌🏽і воно вийшло про вогонь, як на проф.камеру. І як бачите, повністю повторили мій дитячий образ і повернулись у дитинство. - #opporeno2 #перезнятиновийрік

A post shared by Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin) on

"ТЯГНИ ЛІВОРУЧ, ЩОБ ПОБАЧИТИ МЕНЕ В ДИТИНСТВІ🎄.
До останнього вірив у Діда Мороза і в те, що саме він приносить мені подарунки. Але я точно знав, що батьки йому допомагають. Якось на Новий рік я дуже хотів багато солодощів і м'якого іграшкового лева. Говорив про це тільки мамі. І ось я отримую свого лева і розумію, що щось тут не так. Я ж розповідав про це тільки мамі, а вона каже, ніби передала моє побажання Діду Морозу. Відтоді я почав підозрювати, що вони в якійсь змові.
Що далі?
А далі, в класі третьому я почав заробляти свої перші гроші. Знайшов у родичів костюм Діда Мороза і ходив під час новорічної ночі вітав людей по квартирах. Звісно ж, не безкоштовно. За вечір я міг заробити гривень 200-300 і потім вільно тиждень почуватися.
А як вам фото? Схожий?
Радий взяти участь у фотопроекті @oppo_ukraine, зараз фото зробили просто на телефон👌🏽і воно вийшло про вогонь, як на проф.камеру. І як бачите, повністю повторили мій дитячий образ і повернулись у дитинство." - написал Никита пост рядо с фото.

Ранее Hyser писал о том, что Никита Добрынин устроил страстную постельную фотосессию с возлюбленной.

Также Hyser сообщал, что Никита Добрынин показал постельные снимки своей возлюбленной. 

Напомним, что Никита Добрынин смутил подписчиков странной позой.

Подписывайтесь на наш Twitter

Популярные статьи сейчас

Украинские города снимают карантинную блокаду: кто первый заживет по-человечески

У Кристишки нет "бельишка": Асмус показалась на публике в прозрачном платье, под которым видно все. Фото

Это не водка, и не коньяк: назван самый опасный алкогольный напиток

Включите в рацион: названа самая полезная каша для сердца

Показать еще