Найбільш різке падіння за всю історію Facebook: Марк Цукерберг втратив майже все та ледве не став банкротом

Акції Facebook різко обвалилися й позбавили засновника соціальної мережі Марка Цукерберга майже 17 мільярдів доларів, втрати ж компанії склали близько $130 млрд.

Це найрізкіше падіння акцій в історії соціальної мережі, яке може коштувати Цукербергу третього місця у списку найбагатших людей планети, повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що втрати компанії викликані публікацією квартального звіту з негативним прогнозом аналітиків. У ньому зазначається, що квартальна виручка Facebook склала близько 13 мільярдів доларів, що виявилося нижчим за заплановані показники.

Кількість користувачів, які заходять до соцмережі щодня, зросла до 1,47 мільярда осіб замість очікуваних 1,49 мільярда. Обвал акцій на 24% також спровокували негативні показники за темпами зростання прибутку.

Цукерберг посів третє місце у списку найбагатших людей планети за версією Bloomberg на початку липня. Його статки оцінювалися у 81,6 мільярда доларів. До 25 липня в оновленій версії рейтингу йшлося вже про 86,6 мільярдів доларів.

Нагадаємо про те, що Марк Цукерберг виявляється має українське коріння.

Родичка одного з найбагатших людей в світі народилася у Львівській області. Прабабуся засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукербера народилася в місті Сколе Львівської області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер Олег Айзин.

За допомогою ресурсу familysearch.org він з’ясував, що Мінні Цукерберг (Візенталь) народилася на території Галичини, тобто під час імміграції вона могла приїхати в США саме з території сучасної України. Мінні, яка була дочкою Самуеля Візенталя і Дженні Фирберг, в Нью-Йорку вийшла заміж за Джека Цукерберга і дала життя дідусю Марка – Джеку (молодшому).

“Сколе – це невелике західноукраїнське місто з єврейським, українським та польським населенням. Він знаходиться в прикордонному районі Галичина, був під владою Польщі в 1930 році, але, безумовно, український зараз!” – написав Айзин.

Оригінал поста Марка Цукерберга:

Ранее Hyser писал о том, что акции украинских компаний признаны самыми прибыльными в мире в 2017 году.