Коли росіяни пішли війною на Україну, вони врахували все! Стан нашої, практично неіснуючої армії. Порожню скарбницю. Політичну криза і так далі … Все! Крім одного фактора. Непередбачуваність і позамежне почуття гумору українців. Таке неймовірне, що ми це звели в контрзброю по відношенню до російської пропаганди.

Ну згадайте ж 2014 рік. Наше інформпростір повністю віддано «на щит» окупанта. Перше вкидання. Слово яке характеризує рослина (яке говорити не буду, відразу забанити сцуки). Ми посміхнулися, ніс втерли і через день замовили собі відповідні шеврони.

Потім ми стали легіоном НАТО. «О! Супер! Дякую за ідею! », Сказали українці і з’явилися нові шеврони на їх військовій формі. А потім були снігурі, два раба, поїзд з якого знімають в Національну гвардію і ще Бог знає що. І кожне їх вкидання ми проти них же і звертали, перевернувши це в стьоб. Ось зараз і звичайну полку з ДСП затусували їм туди, де їй і місце …

Так, ми непереможні! І ще, українці самі собі міністерство інформаційної політики!

Алексей Петров

Також читайте пост Олексія Петрова: «Якщо хтось вважає, що макаки скрепні віджали Крим назавжди, давайте відкриємо будь-який підручник історії»
Ну які ж ви нудні … Не поїду, не піду, не знаю.

Добре! Якщо хтось вважає, що макаки скрепні віджали Крим назавжди, давайте відкриємо будь-який підручник історії. Почитаємо, шо час пише за окупантів ?!

У 1940 році якийсь єфрейтор, охренівшей бабки внук вже вирішив, що весь світ лежить біля його ніг! Світ, цілі континенти, а не маленький півострів. Хто тоді міг припустити, що вже в 1945-му цей же плюгавий п*здюк обиратиме спосіб суїциду?

Ах там була війна, танки рррррр, а коні тигдим, тигдим і таке інше? Окейно! Тоді давайте копнемо ближче. 1985-й рік, в Женеві зустрічаються Рейган і Горбачов. Весь світ гризе нігті від хвилювання. Через рік зустріч в Рейк’явіку. Нігті вже гризуть на ногах … А через п’ять років колос звалився. Весь і відразу! Упссс !!!

Закони історії на кшталт законів фізики! Сила дії, дорівнює силі протидії!

Карфаген впаде !!! І на його руїнах писатимуть і какати собачки з котиками!

Алексей Петров

Раніше Hyser писав про те, що таке герць, або Як запорізькі козаки перед боєм дражнили супротивника