4 липня Україна відзначала триріччя Національної поліції. Які зміни відбулися в правоохоронній структурі за ці роки і чи є недоліки у нових «копів»

На ці питання постарався відповісти в програмі «Не добрий вечір» її ведучий Ігор Лесєв. Він підкреслив, що на момент створення Нацполіціі Україна давно потребувала у реформі МВС, тому люди сприймали всі нововведення в цій сфері з великим ентузіазмом.

«Українці готові були потерпіти і почекати якісних змін заради головного. Адже вся ця реформа спочатку замислювалася, як створення чесної і некорумпованої поліції», – зазначив Лесєв.

Він звернув увагу на те, що українці готові були пробачити копам деякий непрофесіоналізм, в обмін на чесність і некорумпованість.

«Між корумпованим професіоналом і чесним салагою ми зробили вибір на користь другого. Салагу можна підтянути і навчити. А покидьок залишиться покидьком, навіть знаючи всі тонкощі криміналістики», – підкреслив ведучий.

При цьому він вважає, що за фасадом нової поліції залишилася все та ж «гнила стара Система».

«Залишилися недоторканні. Залишилося телефонне право. Кишенькові судді. І старі принципи роботи в самій системі МВС», – перелічив ведучий.

Він також звернув увагу на те, що нові патрульні вже починають брати хабарі на дорогах і закривати очі на правопорушення, якщо їм занесуть грошей.

«Є й інша велика проблема. Новий призов поліцейських відверто обдурили по зарплатах. Обіцяли золоті гори. А реально хлопці там отримують 7-8 тисяч гривень. Живуть в гуртожитках », – підкреслив Лесєв.

Він зазначив, що такі молоді хлопці мимоволі звертають увагу на «інших поліцейських», які можуть ні в чому собі не відмовляти.

«В результаті, стара Система у нас пожирає нову поліцейську вітрину», – повідомив ведучий.

Популярные статьи сейчас

Должно быть в каждом доме: названо комнатное растение, которое усиливает потенцию

Sony выпустила самый дорогой телевизор в мире

Tesla планирует запустить в производство трехмоторные автомобили, которые не имеют аналогов по мощности

Леся Никитюк показала свой "дерунчик". Аж хочется скушать. Мужчины вообще без ума от видео

Показать еще

Він вважає, що одна з головних проблем криється у відсутності грошей і перспектив для молодих, ідейних поліцейських.

«Жирні бурундуки просто побудували гарний фасад з підтягнутих хлопців і дівчат в поліцейській формі. А за фасадом як і раніше триває солодке життя для обраних», – підсумував Лесева.

Раніше Politeka писала про те, що українці все частіше скаржаться, що співробітники Нацполіціі саботують свої обов’язки і не приїжджають на місце подій і злочинів. На думку експертів, це пов’язано з браком фінансування та кадровим голодом.

Напомним ранее, Hyser “Арестуйте меня немедленно”: В Ливане девушек-полицейских одели в шорты ради туристов и улучшения имиджа страны (фото)