Дмитро Гнап: «Друзі, така штука. Так само як і ви, останнім часом ставлю собі ті кляті питання. Чому через чотири роки після Майдану на виборах знову вибір між обличчями»

Друзі, така штука… Так само як і ви, останнім часом ставлю собі ті кляті питання. Чому через чотири роки після Майдану на виборах знову вибір між обличчями, які добряче набридли ще до Майдану?

Чому ніхто так і не сидить за корупцію?

Чому ворожа агентура почувається прекрасно, а дехто з них керує містами, засідає в Раді, робить бізнес з президентом? Чому толком так і не проведена жодна глибока реформа? Чому ті, кого вчора схопили за руку на крадіжках, сьогодні по телевізору вчать нас жити і ще щось патякають за патріотизм….

Ми всі знаємо відповідь на ці питання. І вона проста:

поки вони всередині влади, а ми назовні – нічого не зміниться.

“Не лізьте в політику, це така брудна штука! – кажуть нам ці діячі – Так, ми – корупціонери і зрадники. Ми вимастилися в цій багнюці як свині, то вже будемо якось … – додають вони – А ви, порядні люди, тримайтесь від політики подалі. Залиште цю брудну справу нам!” – підсумовують вони.

Часто можна почути, що наші колеги-журналісти раніше пішли у влау і їм мало що вдалося. Тому, мовляв, який сенс іти в політику? Що це дасть? По-перше, їм вдалося не так вже й мало. А по-друге, вдалося б набагато більше, якби їх не було так обмаль у владі. Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? І це з понад 400….

Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику. І йти в політику.

Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно.

Чим більше їх там, а нас там менше – тим довше триватиме ця безнадія. Тим більше людей поїде з країни. Чим більше нас там, а їх там менше – тим більше шансів на справжні зміни. Це не політологія. Це фізика, друзі. Природа не терпить порожнечі. Якщо порожнеча не заповнюється твердою речовиною, вона заповнюється лайном.

Тому настав час викидати лайно з влади. Даруйте вже за прямоту і відвертість. Як самим не стати лайном, де брати гроші, і що робити, щоб справді змінити країну – незабаром більше подробиць тут у моєму фб.

Бо я це рішення прийняв не спонтанно. Є багато що розповісти, про що порадитись. І про що вас розпитати.І головне: нарешті зробити разом те, заради чого ті, кого немає з нами, віддали своє життя. Почнемо, ж друзі!

Дмитро Гнап

Раніше Hyzer писав «Чому я повинен віддати вам, дорослим і зрілим “савєтским” людям своє майбутнє і майбутнє свої дітей» – Леонід Остальцев.